LEV
Lenovo Placak ThinkPad Essential Plus 16 Backpack (Eco) 4X41C12468
149,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kompatybilność | ThinkPad Essential |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Ilość | 1 |
| Przednia kieszeń | Tak |
| Typ obudowy | Plecak |
| Kompatybilność z marką | Lenovo |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Materiały | Poliester |
| Maksymalna wielkość ekranu | 40,6 cm (16") |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń przednia |
| Główny kolor produktu | Czarny |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 33,9 mm |
| Głębokość opakowania | 110 mm |
| Szerokość produktu | 380,6 mm |
| Waga produktu | 530 g |
| Głębokość produktu | 262 mm |
| Wysokość opakowania | 465 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 730 g |
| Szerokość opakowania | 290 mm |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].