LEV
Lenovo Plecak 15.6" Laptop Casual Backpack B210 Black
110,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Maksymalna wielkość ekranu | 39,6 cm (15.6") |
| Typ obudowy | Plecak |
| Materiały | Poliester |
| Ilość | 1 |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Kompatybilność z marką | Dowolna marka |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Zintegrowana komora (y) | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość opakowania | 480 mm |
| Szerokość produktu | 340 mm |
| Wysokość produktu | 455 mm |
| Głębokość produktu | 150 mm |
| Głębokość opakowania | 315 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 470 g |
| Szerokość opakowania | 50 mm |
| Waga produktu | 453 g |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].