LEV
Lenovo ThinkCentre M70q G5 i7-14700T 16GB DDR5 5600 SSD512 UHD Graphics 770 W11Pro 3Y OnSite + HUB USB-C/4xUSB-A, GX90X21431
5 170,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Certyfikaty
| Certyfikaty | ENERGY STAR® 8.0 ErP Lot 3 and Lot 7 RoHS compliant TCO Certified MIL-STD-810H |
Wydajność
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Typ produktu | Mini PC |
| Rodzaj ochrony hasłem | HDD |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Układ płyty głównej | Intel Q670 |
| Rodzaj ochrony hasłem | Zasilanie włączone |
| Rodzaj ochrony hasłem | BIOS |
| Rodzaj ochrony hasłem | Supervisor |
Grafika
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel UHD Graphics 770 |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
Pamięć
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
| Układ pamięci | 1 x 16 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 5600 MHz |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
Porty i interfejsy
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 4 |
| Wersja DisplayPort | 1.4a |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
Konstrukcja
| Kensington Lock | Tak |
| Objętość | 1 l |
| Przeznaczenie | Pionowa |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Obudowa | Mini PC |
| Nazwa koloru | Raven black |
| Standard VESA | Tak |
Sieć
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Model kontrolera WLAN | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Typ anteny | 2x2 |
| Wi-Fi | Tak |
| Producent karty WLAN | Intel |
Nośnik danych
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| NVMe | Tak |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Napęd optyczny | Nie |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express 4.0 |
| Liczba zainstalowanych dysków | 1 |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Nośniki | SSD |
Procesor
| Liczba procesorów | 1 |
| Cache procesora | 33 MB |
| Liczba wątków | 28 |
| Podstawowa moc procesora | 35 W |
| Maksymalna moc turbo | 106 W |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo | 5 GHz |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności | 1,3 GHz |
| Wydajne rdzenie | 8 |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Liczba rdzeni procesora | 20 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5,2 GHz |
| Efektywne rdzenie | 12 |
| Typ procesora | Intel® Core™ i7 |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo | 3,7 GHz |
| Producent procesora | Intel |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności | 0,9 GHz |
| Model procesora | i7-14700T |
| Generacja procesora | Intel Core i7-14xxx |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 36,5 mm |
| Szerokość produktu | 179 mm |
| Głębokość produktu | 182,9 mm |
| Waga produktu | 1,25 kg |
Audio
| Układ audio | Realtek ALC233VB |
| System dźwięku | Dźwięk wysokiej jakości |
| Ilość głośników | 1 |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 490 mm |
| Wysokość opakowania | 128 mm |
| Szerokość opakowania | 250 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,2 kg |
Oprogramowanie
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Język systemu operacyjnego | Polski |
| Język systemu operacyjnego | Angielski |
Moc
| Częstotliwość wejściowa zasilania | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe zasilacza | 100 - 240 V |
| Zasilanie | 135 W |
Wyświetlacz
| Dołączony wyświetlacz | Nie |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3048 m |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 12192 m |
Zawartość opakowania
| Klawiatura w zestawie | Tak |
| Dołączona myszka | Tak |
| Możliwość podłączenia myszy | Przewodowa |
Klawiatura
| Możliwość podłączenia klawiatury | Przewodowa |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].