LEV
Lenovo ThinkCentre neo 30s G5 i7-13620H 16GB DDR5 5200 SSD512 Intel UHD Graphics DVD/RW 180W W11Pro 3Y OnSite
4 621,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Certyfikaty
| Certyfikaty | TCO Certified |
Grafika
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
Konstrukcja
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kensington Lock | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Okienko | Nie |
| Objętość | 8,2 l |
| Przeznaczenie | Pionowa |
| Obudowa | SFF |
| Nazwa koloru | Chassis: Black, Bezel: Grey |
Waga i rozmiary
| Waga wraz z opakowaniem | 6,83 kg |
| Waga produktu | 4,63 kg |
| Głębokość opakowania | 395 mm |
| Głębokość produktu | 291,7 mm |
| Szerokość produktu | 92,5 mm |
| Szerokość opakowania | 195 mm |
| Wysokość opakowania | 530 mm |
| Wysokość produktu | 339,5 mm |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3048 m |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 12192 m |
Sieć
| Bluetooth | Tak |
| Typ anteny | 2x2 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Model kontrolera WLAN | Intel Wi-Fi 6 AX203 |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Producent karty WLAN | Intel |
Procesor
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,9 GHz |
| Typ procesora | Intel® Core™ i7 |
| Model procesora | i7-13620H |
| Liczba rdzeni procesora | 10 |
| Liczba wątków | 16 |
| Cache procesora | 24 MB |
| Producent procesora | Intel |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Liczba procesorów | 1 |
| Podstawowa moc procesora | 45 W |
| Generacja procesora | Intel® Core™ i7 13. generacji |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo | 3,6 GHz |
| Wydajne rdzenie | 6 |
| Maksymalna moc turbo | 115 W |
| Efektywne rdzenie | 4 |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo | 4,9 GHz |
Porty i interfejsy
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Wyjście liniowe | Tak |
Nośnik danych
| Napęd optyczny | DVD±RW |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków | 1 |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| NVMe | Tak |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express 4.0 |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
Pamięć
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Prędkość zegara pamięci | 5200 MHz |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Układ pamięci | 1 x 16 GB |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
Wydajność
| Układ audio | Realtek ALC623-CG |
| System dźwięku | Dźwięk wysokiej jakości |
| Układ płyty głównej | Intel SoC |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Rodzaj ochrony hasłem | BIOS |
| Rodzaj ochrony hasłem | Supervisor |
| Ilość głośników | 1 |
| Rodzaj ochrony hasłem | Zasilanie włączone |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Rodzaj ochrony hasłem | HDD |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Typ produktu | PC |
Zawartość opakowania
| Dołączona myszka | Tak |
| Klawiatura w zestawie | Tak |
| Możliwość podłączenia myszy | Przewodowa |
| Możliwość podłączenia klawiatury | Przewodowa |
Oprogramowanie
| Język systemu operacyjnego | Angielski |
| Język systemu operacyjnego | Polski |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
Moc
| Zasilanie | 180 W |
Wyświetlacz
| Dołączony wyświetlacz | Nie |
Zrównoważony rozwój
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | TCO |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].