LEV
Lenovo ThinkPad 15.6-inch Basic Topload
100,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Szerokość opakowania | 420 mm |
| Wysokość produktu | 293 mm |
| Szerokość produktu | 420 mm |
| Głębokość opakowania | 20 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 340 g |
| Wysokość opakowania | 293 mm |
| Głębokość produktu | 51 mm |
| Waga produktu | 310 g |
Cechy
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Materiały | Poliester |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Ilość | 1 |
| Kompatybilność z marką | Dowolna marka |
| Maksymalna wielkość ekranu | 39,6 cm (15.6") |
| Typ obudowy | Torba ładowana od góry |
| Pasek na ramię | Tak |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].