LEV
LENOVO ThinkPad T470 i5-6300U 8GB 256GB SSD 14" FHD Win10pro + zasilacz UŻYWANY
717,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wyświetlacz
| Powierzchnia wyświetlacza | Matowy |
| Format obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Przekątna ekranu | 14" |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Typ matrycy | IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ HD | Full HD |
Audio
| Układ audio | Realtek ALC3268 |
| Moc głośnika | 1 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
Grafika
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® HD Graphics |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® HD Graphics 620 |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
Sieć
| Bluetooth | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Wersja Bluetooth | 4.1 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Wi-Fi | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
Procesor
| Proces litograficzny | 14 nm |
| Maksymalne taktowanie procesora | 3 GHz |
| Liczba wątków | 4 |
| Cache procesora | 3 MB |
| Producent procesora | Intel |
| Model procesora | i5-6300U |
| Taktowanie procesora | 2,4 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Wskaźnik magistrali systemowej | 4 GT/s |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Laptop |
| Materiał obudowy | Włókno węglowe, Magnez |
Ochrona
| Kensington Lock | Tak |
| Rodzaj ochrony hasłem | HDD |
| Rodzaj ochrony hasłem | Zasilanie włączone |
| Rodzaj ochrony hasłem | Supervisor |
| Ochrona hasłem | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość (z tyłu) | 1,88 cm |
| Wysokość (z przodu) | 1,69 cm |
| Głębokość produktu | 226,8 mm |
| Szerokość produktu | 331 mm |
| Waga produktu | 1,32 kg |
Porty i interfejsy
| Porty USB Sleep-and-Charge | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Typ portu ładowania | DC-in jack |
| Funkcja USB Sleep-and-Charge | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Port DVI | Nie |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4b |
| Mikrofon | Nie |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
Pozostałe funkcje
| Cechy szczególne | Notebook używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy |
| Cechy szczególne | System jest preinstalowany na dysku |
| Cechy szczególne | Brak kabla zasilającego tzw. koniczynki |
| Cechy szczególne | W zestawie naklejki do spolszczenia klawiatury |
| Cechy szczególne | Gwarancja na baterię 1 mies. od daty zakupu u dystrybutora |
| Cechy szczególne | Windows 10 Professional wersja 64bit dla komputerów Lenovo |
| Kabel zasilający | Nie |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
Nośnik danych
| Napęd optyczny | Nie |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | MMC |
| Obsługiwane karty pamięci | SDXC |
| Obsługiwane karty pamięci | SD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Nośniki | SSD |
| Obsługiwane karty pamięci | SDHC |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Utylizacja sprzętu elektronicznego powinna być zgodna z lokalnymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska. |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy elektroniczne, które nie powinny być wyrzucane do zwykłych śmietników. |
| Ostrzeżenia | Zużyte produkty elektroniczne powinny być przekazywane do punktów zbierania sprzętu elektrycznego i elektronicznego. |
Oprogramowanie
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 10 Pro PL |
Pamięć
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 2133 MHz |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
Klawiatura
| Klawisze Windows | Tak |
| Urządzenie wskazujące | ThinkPad UltraNav |
Kamera
| Przednia kamera | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].