LEV
Lenovo V14 G5 IRL i5-13420H 14.0" FHD 250nits AG 16GB DDR5 5200 SSD512 Intel UHD Graphics LAN Cam720p 47Wh NoOS Business Black 1Y (OUTLET)
2 806,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wyświetlacz
| Przestrzeń barw RGB | NTSC |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Powłoka nieodbijająca światła | Tak |
| Typ matrycy | TN |
| Przekątna ekranu | 14" |
| Paleta barw | 45% |
| Typ HD | Full HD |
| Ekran dotykowy | Nie |
Ochrona
| Czytnik Smart card | Nie |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
Procesor
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo | 4,6 GHz |
| Efektywne rdzenie | 4 |
| Wydajne rdzenie | 4 |
| Generacja procesora | 13th gen Intel® Core™ i5 |
| Producent procesora | Intel |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,6 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ procesora | Intel Core 5 |
| Model procesora | i5-13420H |
| Liczba wątków | 12 |
Nośnik danych
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2242 (22 x 42 mm) |
| NVMe | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Nośniki | SSD |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Napęd optyczny | Nie |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express 4.0 |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
Grafika
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
Moc
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Częstotliwość adaptera AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Obsługiwana moc adaptera AC | 65 W |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | ABS |
Audio
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Układ audio | Senary SN6147 |
| Moc głośnika | 1,5 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 215,2 mm |
| Waga produktu | 1,37 kg |
| Szerokość produktu | 324,2 mm |
Kamera
| Przednia kamera | Tak |
| Kamera na podczerwień (IR) | Nie |
Zawartość opakowania
| Zasilacz sieciowy | Tak |
Pamięć
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Maksymalna pojemność pamięci | 32 GB |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 5200 MHz |
Porty i interfejsy
| Wersja HDMI | 1.4b |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
Klawiatura
| Klawiatura z podświetleniem | Nie |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
Sieć
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11 ax |
| NFC | Nie |
| WWAN | Nie |
Bateria
| Pojemność baterii | 47 Wh |
Wydajność
| Układ płyty głównej | Intel SoC |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].