LEV
Lenovo X1 Yoga G8 i7-1365U 14.0"WUXGA Touch 32GB DDR4 6400 SSD512 IrisXe LTE 57Wh vPro W11Pro (REPACK) 2Y
10 268,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Certyfikaty
| Certyfikaty | MIL-STD-810H |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
Procesor
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo | 3,9 GHz |
| Typ procesora | Intel® Core™ i7 |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Cache procesora | 12 MB |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5,2 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 10 |
| Liczba wątków | 12 |
| Model procesora | i7-1365U |
| Producent procesora | Intel |
| Efektywne rdzenie | 8 |
| Podstawowa moc procesora | 15 W |
| Maksymalna moc turbo | 55 W |
| Wydajne rdzenie | 2 |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo | 5,2 GHz |
| Generacja procesora | Intel® Core™ i7 13. generacji |
Nośnik danych
| Typ pamięci SSD | TLC |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express 4.0 |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Napęd optyczny | Nie |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Nośniki | SSD |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| NVMe | Tak |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2280 (22 x 80 mm) |
| Typ dysku SSD | M.2 |
Audio
| Ilość wbudowanych głośników | 4 |
| Układ audio | Realtek ALC3306 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| System dźwięku | Dolby Atmos |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 4 |
Sieć
| Kontroler WWAN | Fibocom L860-GL-16 |
| WWAN | Zainstalowane |
| Model kontrolera WLAN | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Łączność z siecią komórkową | Tak |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Tak |
| Typ anteny | 2x2 |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
Moc
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Zasilanie USB | Tak |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
Ochrona
| Wersja TPM | 2.0 |
| Windows Hello | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kensington Lock | Tak |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
Zawartość opakowania
| Rysik | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
Konstrukcja
| Nazwa koloru | Storm Grey |
| Typ produktu | Hybryda (2w1) |
| Kolor produktu | Szary |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Odnowiony z certyfikatem | Nie |
Porty i interfejsy
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Porty USB Sleep-and-Charge | 1 |
| Funkcja USB Sleep-and-Charge | Tak |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Technologia Intel® Thunderbolt 4 | Tak |
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 2 |
Bateria
| Ilość komór baterii | 4 |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Pojemność baterii | 57 Wh |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
Kamera
| Kamera na podczerwień (IR) | Tak |
| Typ przedniej kamery | Full HD |
| Rozdzielczość aparatu - przód | 1920 x 1080 px |
| Przednia kamera | Tak |
Wyświetlacz
| Paleta barw | 100% |
| Przestrzeń barw RGB | sRGB |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Przekątna ekranu | 14" |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Typ HD | WUXGA |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Typ matrycy | IPS |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 5 - 43 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres wilgotności względnej | 8 - 95% |
| Maksymalna wysokość transportu | 3048 m |
Grafika
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Iris Xe Graphics |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
Klawiatura
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Urządzenie wskazujące | ThinkPad UltraNav |
| Klawiatura odporna na ciecz | Tak |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
Pamięć
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR5-SDRAM |
| Rodzaj pamięci | Zintegrowana |
| Maksymalna pojemność pamięci | 32 GB |
| Obsługa kanałów pamięci | Ośmiokanałowy |
| Prędkość zegara pamięci | 6400 MHz |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 15,5 mm |
| Głębokość produktu | 222,3 mm |
| Szerokość produktu | 314,4 mm |
| Waga produktu | 1,38 kg |
Oprogramowanie
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
Wydajność
| Układ płyty głównej | Intel SoC |
Procesor neuronowy (NPU)
| Copilot+ PC | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].