LOG
Logitech Combo Touch for iPad Pro 13” M4,M5
717,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Kompatybilność | iPad Pro 13-inch (M4) |
| Uchwyt długopisu | Tak |
| Maksymalna wielkość ekranu | 33 cm (13") |
| Kolor produktu | Grafitowy |
| Osłona | Tak |
| Regulacja kąta (min) | 10° |
| Podświetlenie | Tak |
| Regulowane podświetlenie | Tak |
| Kompatybilność z marką | Apple |
| Regulacja kąta (max) | 60° |
Wymagania systemowe
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iPadOS |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 286 mm |
| Waga produktu | 660 g |
| Głębokość produktu | 13,5 mm |
| Szerokość produktu | 227,5 mm |
Klawiatura
| Język klawiatury | Amerykański międzynarodowy |
| Hot keys | Tak |
| Głębokość naciśnięcia klawisza | 1 mm |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Urządzenie wskazujące | Panel dotykowy |
| Nachylenie klawisza | 1,9 cm |
| Układ klawiatury | QWERTY |
Porty i interfejsy
| Interfejs urządzenia | Smart Connector |
| Sposób łączności | Dokujący |
Pozostałe funkcje
| Rozmiar klawiatury | Mini |
Zawartość opakowania
| Przewodnik użytkownika | Tak |
Moc
| Źródło zasilania | Dok |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].