CNC
Lokówko-suszarka CONCEPT KF1310 Zielona
103,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ergonomia
| Długość przewodu | 0,19 m |
| Obrotowe połączenie przewodu | Tak |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Moc | 400 W |
Konstrukcja
| Możliwość zawieszenia | Tak |
| Wieszak typ | Oczko do wieszania |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Zielony |
Wydajność
| Ilość ustawień ciepła | 3 |
| Model | Szczotka z gorącym powietrzem |
| Ilość prędkości | 2 |
| Zakręcanie włosów | Tak |
| Funkcja jonizacji | Nie |
| Prostowanie włosów | Tak |
| Ceramiczny promiennik podczerwieni | Nie |
| Teksturyzacja włosów | Nie |
Zawartość opakowania
| Akcesoria do pielęgnacji włosów | Szczotka |
Waga i rozmiary
| Średnica rurki | 1 cm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu wody lub w wilgotnym środowisku. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać poza zasięgiem dzieci. |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiać urządzenia bez nadzoru podczas użytkowania. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].