MCN
MACLEAN UCHWYT BIURKOWY DO MONITORA LCD 17-32", 9KG, VESA 75X75 ORAZ 100X100 PODWÓJNE RAMIĘ MC-753N
84,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Montaż
| Interfejs do montażu panelu | 75 x 75 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Minimalna wielkość ekranu | 43,2 cm (17") |
| Odpowiedni dla telewizji | Tak |
| Maksymalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Możliwość obrotu monitora | +180° - -180° |
| Maksymalna wielkość ekranu | 81,3 cm (32") |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Możliwość regulacji stopnia nachylenia | +45° - -45° |
| Typ mocowania | Biurko |
| Maksymalny udźwig | 9 kg |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Orientacja | Pionowa |
Ergonomia
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].