VNG
Mata samopompująca Vango Shangri-La II 10 Double
1 594,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Łatwe przechowywanie | Tak |
| Materiały | TPU |
| Łatwy do złożenia | Tak |
| Możliwość złożenia | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikać bezpośredniego kontaktu z otwartym ogniem lub źródłami wysokiej temperatury. |
| Ostrzeżenia | Nie używać na ostrych lub nierównych powierzchniach, które mogą uszkodzić materiał. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym miejscu, aby zapobiec pleśni i uszkodzeniom materiału. |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 5,4 kg |
| Długość produktu | 20000 mm |
| Wysokość produktu | 100 mm |
| Szerokość produktu | 1320 mm |
Zawartość opakowania
| Ilość | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].