MED
MEDIA-TECH MIKROFON SCENICZNY BT USB-C MT398
100,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Adapter | Tak |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
Wydajność
| Kolor produktu | Szary |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość | 5 cm |
| Długość | 24 cm |
| Waga mikrofonu | 120 g |
Mikrofon
| Maksymalny zasięg działania | 20 m |
| Model | Mikrofon karaoke |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym miejscu, z dala od wilgoci. |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać urządzenia, aby uniknąć uszkodzeń. |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
Zasilanie
| Port USB C | Tak |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].