HAV
Mikrofon gamingowy RGB Havit GK50 Pro
181,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Waga mikrofonu | 629 g |
| Głębokość produktu | 177 mm |
| Wysokość produktu | 485 mm |
| Szerokość produktu | 90 mm |
Moc
| Napięcie pracy | 5 V |
| Źródło zasilania | USB |
| Zużycie energii | 100 mA |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Mikrofon x 1 |
| Zawartość opakowania | Uchwyt do mikrofonu x 1 |
Wydajność
| Długość kabla | 1,8 m |
| Kolor produktu | Czarny |
Materiał
| Materiały | ABS |
| Materiały | Metal |
Porty i interfejsy
| Interfejs urządzenia | USB |
| Sposób łączności | Przewodowy |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Używaj zgodnie z zaleceniami producenta. |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą. |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy urządzenia. |
Mikrofon
| Przepływność | 24 bit |
| Częstotliwość mikrofonu | 30 - 20000 Hz |
| Model | Mikrofon do komputera |
| Częstotliwość próbkowania | 192 kHz |
| Stosunek sygnału do szumu | ≥70 dB |
| Czułość mikrofonu | -40 dB |
| Typ kierunku mikrofonu | Kardioid |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].