NEO
Monitor AG Neovo PM 3202 LED 31.5" FHD VA VGA 3x HDMI USB (Playback) SPK 2x10W VESA 16/7
1 644,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wyświetlacz
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 4000:1 |
| Zasięg skanowania (długość) | 48 - 85 Hz |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ matrycy | VA |
| Typ podświetlenia LED | LED |
| Wskaźnik zamglenia | 2% |
| Zasięg skanowania w poziomie | 28 - 92 kHz |
| Twardość powierzchni | 3H |
| Rozmiar plamki | 0,364 x 0,364 mm |
| Technologia wyświetlacza | TFT |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 5 ms |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Typ HD | Full HD |
Porty i interfejsy
| Port DVI | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Ilość portów wejściowych HDMI | 3 |
| Mikrofon | Tak |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Zdalne wejście IR | 1 |
| Ilość portów USB | 1 |
| Złącze RS232 | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Port USB | Tak |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Wersja USB | 2.0 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
Wydajność
| Czas pracy (godziny / dni) | 16/7 |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| OSD | Tak |
Zawartość opakowania
| Zasilacz w zestawie | Tak |
| Przewody | HDMI |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
System komputerowy
| System komputerowy | Nie |
| Procesor wbudowany | Nie |
Konstrukcja
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 |
| Rodzaj produktu | Płaski panel Digital Signage |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Kolor produktu | Czarny |
Moc
| Pobór mocy | 42 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
Audio
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
Pozostałe funkcje
| Redukcja hałasu | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia. |
| Ostrzeżenia | Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
Warunki pracy
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej | -20 - 60% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 20 - 80 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].