AOC
MONITOR AOC LED 23.8" 24B3HA2 100Hz
399,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Obsługa VESA Adaptive Sync | Tak |
Ergonomia
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Diody LED | Status |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Standard VESA | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
Moc
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Pobór mocy (max) | 32 W |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Pobór mocy | 20 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
Porty i interfejsy
| HDMI | Tak |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Wersja HDCP | 1.4 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Wyście mocy ac | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Wyjście audio | Tak |
| HDCP | Tak |
Wyświetlacz
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Rozmiar plamki | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 115 kHz |
| Typ matrycy | IPS |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Ekran matowy | Tak |
| Wskaźnik zamglenia | 25% |
| Typ HD | Full HD |
| Zasięg skanowania (długość) | 48 - 100 Hz |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Gęstość pikseli | 93 ppi |
| Czas odpowiedzi (szybkość) | 1 ms |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 14 ms |
| Format obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 394 mm |
| Szerokość opakowania | 614 mm |
| Wysokość opakowania | 126 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,65 kg |
Konstrukcja
| Konstrukcja bezramkowa | Tak |
| Przednia osłona | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Dom |
| Kolor produktu | Czarny |
Warunki pracy
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 5000 m |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 55 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 85% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 12192 m |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 93% |
Multimedia
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 2 W |
Waga i rozmiary
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 412,1 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 44,6 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 316,2 mm |
| Waga (bez podstawy) | 2,65 kg |
| Waga (z podstawą) | 2,97 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 542,4 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 202,3 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 542,4 mm |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1859769 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].