AOC
MONITOR AOC LED 27" 27B36X 144Hz
535,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Pozostałe funkcje
| Certyfikaty | WEEE,REACH compliant,RoHs compliant,CB,TUV-Bauart-Mark,ISO 9241-307,EAC,FCC |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | TÜV mark |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | CB |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Certyfikaty zgodności | EAC |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
Wyświetlacz
| Czas reakcji (MPRT) | 0,5 ms |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 160000 kHz |
| Typ matrycy | IPS |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 144000 Hz |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 128,4% |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1500:1 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Gęstość pikseli | 81,59 ppi |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Wskaźnik zamglenia | 25% |
| Gama kolorów DCI-P3 | 95,5% |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Ekran matowy | Tak |
| Twardość powierzchni | 3H |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 68,6 cm |
| Pokrycie Adobe RGB | 91,5% |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 20000000:1 |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 300 cd/m² |
| Rozmiar plamki | 0,3114 x 0,3114 mm |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ HD | Full HD |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj bezpośredniego kontaktu z płynami. |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj na działanie wody lub nadmiernej wilgoci. |
| Ostrzeżenia | Monitor zawiera materiały, które mogą być szkodliwe dla środowiska, należy postępować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji urządzeń elektronicznych. |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 690 mm |
| Wysokość opakowania | 447 mm |
| Głębokość opakowania | 124 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,4 kg |
Porty i interfejsy
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| HDMI | Tak |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Wersja HDCP | 1.4 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| HDCP | Tak |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
Wydajność
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Obsługa VESA Adaptive Sync | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Tryb gry | Tak |
Zawartość opakowania
| Podstawa dołączona | Tak |
| Przewody | HDMI |
| Przewody | Zasilanie |
| Długość kabla HDMI | 1,5 m |
Multimedia
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
Moc
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
| Typ zasilacza | Zewnętrzny |
| Pobór mocy | 22 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | D |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | F |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 16 kWh |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 25 kWh |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
Konstrukcja
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Odłączana podstawa | Tak |
| Przednia osłona | Czarny |
| Kolor produktu | Czarny |
Ergonomia
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Standard VESA | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 23° |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kensington Lock | Tak |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2342280 |
Waga i rozmiary
| Waga (z podstawą) | 3,11 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 36,2 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 358,8 mm |
| Waga (bez podstawy) | 2,83 kg |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 447,4 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 616 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 205,6 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].