AOC
MONITOR AOC LED 27" 27B3CA2 100Hz
638,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Porty i interfejsy
| HDMI | Tak |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Ilość portów USB typu C downstream | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wyście mocy ac | Tak |
Wyświetlacz
| Zasięg skanowania (długość) | 48 - 100 Hz |
| Typ matrycy | IPS |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 29,6 cm |
| Zasięg skanowania w poziomie | 30 - 115 kHz |
| Czas odpowiedzi (szybkość) | 1 ms |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 68,58 cm |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Rozmiar plamki | 0,3114 x 0,3114 mm |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 52,7 cm |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1300:1 |
| Gęstość pikseli | 82 ppi |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Typ HD | Full HD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 20000000:1 |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
Moc
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Pobór mocy | 35 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
Ergonomia
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Standard VESA | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
Warunki pracy
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 85% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 55 °C |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 12192 m |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 93% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 5000 m |
Multimedia
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 2 W |
Konstrukcja
| Pozycjonowanie na rynku | Dom |
| Kolor produktu | Czarny |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1838036 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].