AOC
MONITOR AOC LED 27" 27B3HA2 100Hz
518,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wyświetlacz
| Rozmiar plamki | 0,3114 x 0,3114 mm |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 1 ms |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 20000000:1 |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Typ HD | Full HD |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| DDC/CI | Tak |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Typ matrycy | IPS |
| Ekran matowy | Tak |
| Gęstość pikseli | 82 ppi |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1300:1 |
| Ekran dotykowy | Nie |
Ergonomia
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 23° |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Standard VESA | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Oś obrotu | Nie |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Obrotowe | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
Porty i interfejsy
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| HDCP | Tak |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Wyście mocy ac | Tak |
| Wersja HDCP | 1.4 |
| HDMI | Tak |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Dom |
| Przednia osłona | Czarny |
| Konstrukcja bezramkowa | Tak |
| Kolor nóżek | Czarny |
Moc
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
Wydajność
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Obsługa VESA Adaptive Sync | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania. |
| Ostrzeżenia | Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
Multimedia
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
Zawartość opakowania
| Podstawa dołączona | Tak |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1859411 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].