AOC
MONITOR AOC LED 27" Q27P3QW
1 407,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wyświetlacz
| Format obrazu | 16:9 |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 50000000:1 |
| Typ HD | Quad HD |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 350 cd/m² |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 2560 x 1440 |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Rozmiar plamki | 0,2331 x 0,2331 mm |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 px |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| Typ matrycy | IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 68,6 cm |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 117% |
| Gama kolorów DCI-P3 | 102% |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Pokrycie NTSC (typowe) | 102% |
| Ekran matowy | Tak |
| Gęstość pikseli | 109 ppi |
| Twardość powierzchni | 3H |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy | 26 W |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1345199 |
| Typ zasilacza | Internal |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 22 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | F |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 26 kWh |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Biuro |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Odłączana podstawa | Tak |
| Przednia osłona | Czarny |
Porty i interfejsy
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| HDCP | Tak |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Ilość portów USB Typu A downstream | 4 |
| Wersja USB hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Wyjście na słuchawki | Nie |
| Liczba portów USB Typu-B (ilość) | 1 |
| Wersja HDCP | 1.4 |
| HDMI | Tak |
Multimedia
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
| Megapiksele | 2 MP |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 162 mm |
| Wysokość opakowania | 481 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 9,9 kg |
| Szerokość opakowania | 820 mm |
| Długość kabla USB | 1,8 m |
Zawartość opakowania
| Przewody | Prąd przemienny |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Długość kabla zasilającego | 1,8 m |
| Długość kabla HDMI | 1,8 m |
| Długość kabla DisplayPort | 1,8 m |
Waga i rozmiary
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 613,8 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 200,1 mm |
| Waga (z podstawą) | 6,6 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 52,8 mm |
Ergonomia
| Kensington Lock | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 35° |
| Regulowana wysokość (max) | 15 cm |
| Języki menu ekranowego | Niemiecki |
| Języki menu ekranowego | Czeski |
| Języki menu ekranowego | Holenderski |
| Języki menu ekranowego | Francuska |
| Języki menu ekranowego | Polski |
| Języki menu ekranowego | Chińska uproszczona |
| Języki menu ekranowego | Włoski |
| Języki menu ekranowego | Chińska tradycyjna |
| Języki menu ekranowego | Rosyjski |
| Języki menu ekranowego | Angielski |
| Języki menu ekranowego | Portugalski |
| Języki menu ekranowego | Fiński |
| Języki menu ekranowego | Hiszpański |
| Języki menu ekranowego | Szwedzki |
| Oś obrotu | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Obrotowe | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Obracany | -180 - 180° |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Języki menu ekranowego | Japońska |
| Standard VESA | Tak |
| Liczba języków OSD | 16 |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
Wydajność
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| AMD FreeSync | Nie |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia. |
Pozostałe funkcje
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 70000 h |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Rodzaj wykończenia zewnętrznego | Teksturowany |
| Wolne od Metali ciężkich | Hg (rtęć) |
| Wskaźnik recyklingowalności opakowania | 100% |
Zrównoważony rozwój
| Nie zawiera | PVC/BFR |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | EPEAT Silver |
Dane recyklingowe
| Tworzywo sztuczne pochodzące z recyklingu poużytkowego | 85% |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].