AOC
MONITOR AOC LED 27" U27B3AF
901,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Pozostałe funkcje
| Certyfikaty | WEEE,REACH compliant,RoHs compliant |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 50000 h |
| Typ grubości ramki | Bezszkieletowy |
Ergonomia
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 20° |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Kensington Lock | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| OSD | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Standard VESA | Tak |
| Regulowana wysokość (max) | 11 cm |
| Języki menu ekranowego | Angielski |
| Języki menu ekranowego | Portugalski |
| Języki menu ekranowego | Francuska |
| Języki menu ekranowego | Polski |
| Języki menu ekranowego | Chińska uproszczona |
| Języki menu ekranowego | Włoski |
| Języki menu ekranowego | Szwedzki |
| Języki menu ekranowego | Japońska |
| Języki menu ekranowego | koreańska |
| Języki menu ekranowego | Hiszpański |
| Języki menu ekranowego | Niemiecki |
| Języki menu ekranowego | Czeski |
| Języki menu ekranowego | Holenderski |
| Języki menu ekranowego | Turecka |
| Języki menu ekranowego | Fiński |
| Języki menu ekranowego | Chińska tradycyjna |
| Języki menu ekranowego | Rosyjski |
| Języki menu ekranowego | Chorwacki |
| Języki menu ekranowego | Ukraińska |
Wyświetlacz
| Podświetlenie LED | Tak |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 350 cd/m² |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Kolory wyświetlacza | 1.073 billionów kolorów |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 20000000:1 |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 59,8 cm |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 125,1% |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Pokrycie NTSC (typowe) | 109% |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 68,6 cm |
| Typ matrycy | IPS |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 33,6 cm |
| Gama kolorów DCI-P3 | 99,6% |
| Pokrycie Adobe RGB | 107,2% |
| Ekran matowy | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Twardość powierzchni | 3H |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Odłączana podstawa | Tak |
| Przednia osłona | Czarny |
Moc
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Pobór mocy (max) | 52 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy | 27 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 25 kWh |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 40 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 481 mm |
| Wysokość opakowania | 162 mm |
| Szerokość opakowania | 820 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,74 kg |
Porty i interfejsy
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Wbudowany pzełącznik KVM | Nie |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| HDMI | Tak |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
Waga i rozmiary
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 229,8 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 614 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 517,9 mm |
| Waga (bez podstawy) | 3,64 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 614 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 363,8 mm |
| Waga (z podstawą) | 5,2 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 45,7 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia. |
| Ostrzeżenia | Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
Zawartość opakowania
| Przewody | HDMI |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Długość kabla HDMI | 1,5 m |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1957664 |
| Nie zawiera | Rtęci |
| Nie zawiera | PVC/BFR |
Multimedia
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
Wydajność
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].