AOC
MONITOR AOC QD-OLED 27" Q27G41ZDF 240Hz
2 046,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Porty i interfejsy
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| HDMI | Tak |
Wyświetlacz
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 80000000:1 |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 0,03 ms |
| Przekątna ekranu | 26,5" |
| Typ HD | Quad HD |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 px |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Standard gamy kolorów | Adobe RGB |
| Standard gamy kolorów | sRGB |
| Standard gamy kolorów | DCI-P3 |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Typ matrycy | OLED |
| Gęstość pikseli | 110,84 ppi |
| Technologia wyświetlacza | QD-OLED |
| Rozmiar plamki | 0,2292 x 0,2292 mm |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 147,6% |
| Gama kolorów DCI-P3 | 99,1% |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Twardość powierzchni | 2H |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 150000:1 |
| Ekran matowy | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 67,3 cm |
| Pokrycie Adobe RGB | 98% |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 8 kg |
| Wysokość opakowania | 455 mm |
| Szerokość opakowania | 780 mm |
| Głębokość opakowania | 139 mm |
Ergonomia
| Kensington Lock | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -3 - 21,5° |
| Standard VESA | Tak |
| Funkcja Picture-in-Picture | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
Waga i rozmiary
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 609,3 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 454,3 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 190,5 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 57 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 609,3 mm |
| Waga (z podstawą) | 4,95 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 355,3 mm |
| Waga (bez podstawy) | 4,11 kg |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Odłączana podstawa | Tak |
| Przednia osłona | Czarny |
| Konstrukcja bezramkowa | Tak |
Moc
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
| Pobór mocy | 63 W |
| Typ zasilacza | Internal |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 21 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | E |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 21 kWh |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Monitor zawiera materiały, które mogą być szkodliwe dla środowiska, należy postępować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji urządzeń elektronicznych. |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj na działanie wody lub nadmiernej wilgoci. |
| Ostrzeżenia | Unikaj bezpośredniego kontaktu z płynami. |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2454020 |
Pozostałe funkcje
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Pokrętło | Tak |
| Typ grubości ramki | Bezszkieletowy |
| Specyficzne technologie | Crosshair |
| Kontrola cieni | Tak |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Licznik FPS | Tak |
| Niski input lag | Tak |
Zawartość opakowania
| Przewody | HDMI |
| Przewody | DisplayPort |
| Długość kabla HDMI | 1,8 m |
| Długość kabla DisplayPort | 1,8 m |
Wydajność
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].