AOC
MONITOR AOC QD-OLED 27" Q27G4SDR 360Hz
3 022,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Porty i interfejsy
| HDMI | Tak |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| HDCP | Tak |
| Ilość portów USB Typu A downstream | 2 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja USB hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Liczba portów USB Typu-B (ilość) | 1 |
| Wersja HDCP | 2.2 |
Wyświetlacz
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 360 Hz |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 360 Hz |
| Rozmiar plamki | 0,2292 x 0,2292 mm |
| Przekątna ekranu | 26,5" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Typ matrycy | OLED |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 510 kHz |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 150000:1 |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Technologia wyświetlacza | QD-OLED |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 0,03 ms |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 px |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 67,3 cm |
| Typ HD | Quad HD |
| Standard gamy kolorów | Adobe RGB |
| Standard gamy kolorów | sRGB |
| Standard gamy kolorów | DCI-P3 |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Twardość powierzchni | 2H |
| Gęstość pikseli | 110,84 ppi |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | DisplayHDR 400 True Black |
| Gama kolorów DCI-P3 | 99,1% |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 147,6% |
| Pokrycie Adobe RGB | 98% |
| Ekran matowy | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 537,4 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 609,3 mm |
| Waga (z podstawą) | 6,87 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 609,3 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 58,2 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 207,7 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 357,7 mm |
| Waga (bez podstawy) | 4,99 kg |
Ergonomia
| Standard VESA | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Funkcja Picture-in-Picture | Tak |
| Oś obrotu | Tak |
| Obrotowe | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -3 - 21,5° |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Kensington Lock | Tak |
| Kąt obrotu wokół osi | -90 - 90° |
| Obracany | -30 - 30° |
| Regulowana wysokość (max) | 13 cm |
Wydajność
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
Zawartość opakowania
| Przewody | Prąd przemienny |
| Przewody | HDMI |
| Przewody | DisplayPort |
| Przewody | USB |
| Długość kabla HDMI | 1,8 m |
| Długość kabla DisplayPort | 1,8 m |
Pozostałe funkcje
| Miejscowe przyciemnianie | Tak |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Typ grubości ramki | Bezszkieletowy |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Kontrola cieni | Tak |
| Specyficzne technologie | Crosshair |
| Pokrętło | Tak |
| Licznik FPS | Tak |
| Niski input lag | Tak |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Przednia osłona | Czarny |
| Odłączana podstawa | Tak |
| Konstrukcja bezramkowa | Tak |
Moc
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Typ zasilacza | Internal |
| Pobór mocy | 72 W |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 25 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 29 kWh |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 159 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 10,1 kg |
| Szerokość opakowania | 820 mm |
| Wysokość opakowania | 481 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Monitor zawiera materiały, które mogą być szkodliwe dla środowiska, należy postępować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji urządzeń elektronicznych. |
| Ostrzeżenia | Unikaj bezpośredniego kontaktu z płynami. |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj na działanie wody lub nadmiernej wilgoci. |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2451720 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].