DEL
MONITOR DELL PRO LED 23,8” E2425HM 100Hz
489,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór mocy | 14,3 W |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 14 kWh |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | Niedostępny |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | D |
| Pobór mocy (max) | 28,5 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
Wyświetlacz
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Typ podświetlacza | Edge LED |
| Gęstość pikseli | 93 ppi |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Obsługiwane tryby wideo | 480p |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 29,6 cm |
| Zasięg skanowania w poziomie | 30 - 110 kHz |
| Czas odpowiedzi (szybkość) | 5 ms |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 52,7 cm |
| Pokrycie NTSC (typowe) | 72% |
| Obsługiwane tryby wideo | 720p |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Rozmiar obrazu (w poprzek) | 60,5 cm |
| Obsługiwane tryby wideo | 576p |
| Typ matrycy | IPS |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Rozmiar plamki | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Zasięg skanowania (długość) | 50 - 100 Hz |
| Twardość powierzchni | 3H |
| Technologia Dell ComfortView | Tak |
| Ekran matowy | Tak |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 720 x 400 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1024 x 768 (XGA) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1280 x 720 (HD 720) |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 640 x 480 (VGA) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 800 x 600 (SVGA) |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 8 ms |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1280 x 1024 (SXGA) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1600 x 900 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1152 x 864 (XGA+) |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Typ HD | Full HD |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
Porty i interfejsy
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Wyjście na słuchawki | Nie |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| HDMI | Tak |
| Wersja HDCP | 1.4 |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| HDCP | Tak |
Wydajność
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| AMD FreeSync | Nie |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
Waga i rozmiary
| Waga (bez podstawy) | 2,81 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 538,6 mm |
| Szerokość ramki (bok) | 5,8 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 324,2 mm |
| Szerokość ramki (dół) | 1,74 cm |
| Głębokość (bez podstawy) | 47,7 mm |
| Waga (z podstawą) | 3,15 kg |
| Szerokość ramki (góra) | 5,8 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 538,6 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 412,4 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 171 mm |
Zawartość opakowania
| Podstawa dołączona | Tak |
| Przewody | DisplayPort |
| Długość kabla DisplayPort | 1,8 m |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
Multimedia
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
Ergonomia
| Standard VESA | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
| OSD | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 21° |
| Kensington Lock | Tak |
| Diody LED | Tak |
Konstrukcja
| Pozycjonowanie na rynku | Biuro |
| Przednia osłona | Czarny |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Kolor produktu | Czarny |
Dane opakowania
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,18 kg |
Warunki pracy
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 12192 m |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 5000 m |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
Ślad węglowy
| Emisja dwutlenku węgla, logistyka (kg CO2e) | 9,685 |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 149 |
| Emisja dwutlenku węgla, produkcja (kg CO2e) | 66,603 |
| Całkowita emisja dwutlenku węgla w fazie bez użytkowania (kg CO2e) | 78,672 |
| Emisja dwutlenku węgla, zużycie energii (kg CO2e) | 70,328 |
| Emisje dwutlenku węgla po zakończeniu eksploatacji (kg CO2e) | 2,235 |
| Wersja PAIA | GaBi version 1, 2024 |
Cechy charakterystyczne marki
| Kompatybilność z Dell Display Manager (DDM) | Tak |
Zrównoważony rozwój
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | TCO |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | EPEAT Climate + |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | EPEAT Gold |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
| Nie zawiera | PVC/BFR |
| Nie zawiera | Rtęci |
| Nie zawiera | Arsenowy |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2192921 |
Pozostałe funkcje
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia. |
| Ostrzeżenia | Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].