DEL
MONITOR DELL PRO PLUS LED 23,8” P2425DE 100Hz
1 439,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ergonomia
| Oś obrotu | Tak |
| OSD | Tak |
| Obrotowe | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Obracany | -45 - 45° |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Kąt obrotu wokół osi | -90 - 90° |
| Regulowana wysokość (max) | 15 cm |
| Diody LED | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 21° |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
Waga i rozmiary
| Waga (bez podstawy) | 3,78 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 538,7 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 49,7 mm |
| Waga (z podstawą) | 5,25 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 315,2 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 538,7 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 496,6 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 181,5 mm |
Wyświetlacz
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 52,7 cm |
| Obsługiwane tryby wideo | 480p |
| Twardość powierzchni | 3H |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Obsługiwane tryby wideo | 720p |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 100 Hz |
| Ekran matowy | Tak |
| Typ matrycy | IPS |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 99% |
| Typ podświetlacza | Edge LED |
| Obsługiwane tryby wideo | 1440p |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080i |
| Czas odpowiedzi (szybkość) | 5 ms |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1500:1 |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Gęstość pikseli | 123 ppi |
| Obsługiwane tryby wideo | 576p |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 29,6 cm |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 px |
| Przekątna ekranu | 24" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 8 ms |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Typ HD | Quad HD |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 150 kHz |
| Rozmiar plamki | 0,2058 x 0,2058 mm |
Porty i interfejsy
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB typu C downstream | 1 |
| Rodzaj portuUSB upstream | USB Type-C |
| Wersja USB hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Ilość portów USB Typu A downstream | 3 |
| HDMI | Tak |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Maksymalne zasilanie USB | 90 W |
| Zasilanie USB | Tak |
| Wyjście na słuchawki | Nie |
| Wersja HDCP | 1.4 |
| Liczba portów USB Typu-C upstream (ilość) | 1 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Ilość wyjść DisplayPort | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| HDCP | Tak |
| Ilość DisplayPort | 1 |
Wydajność
| AMD FreeSync | Nie |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
Moc
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 17 kWh |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | Niedostępny |
| Pobór mocy | 16,5 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Pobór mocy (max) | 185 W |
Zrównoważony rozwój
| Nie zawiera | Rtęci |
| Nie zawiera | PVC/BFR |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | TCO |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
| Nie zawiera | Arsenowy |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2151603 |
Konstrukcja
| Pozycjonowanie na rynku | Biuro |
| Kolor produktu | Czarny |
Warunki pracy
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 5000 - 12191 m |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 5000 m |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 80% |
Multimedia
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
Zawartość opakowania
| Długość kabla DisplayPort | 1,8 m |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-C |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Przewody | DisplayPort |
| Przewody | USB Type-A na USB Type-C |
Pozostałe funkcje
| Ilość portów RJ-45 | 1 |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
Sieć
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
Ślad węglowy
| Emisja dwutlenku węgla, logistyka (kg CO2e) | 14,212 |
| Emisje dwutlenku węgla po zakończeniu eksploatacji (kg CO2e) | 5,236 |
| Emisja dwutlenku węgla, produkcja (kg CO2e) | 86,394 |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 187 |
| Emisja dwutlenku węgla, zużycie energii (kg CO2e) | 80,971 |
| Całkowita emisja dwutlenku węgla w fazie bez użytkowania (kg CO2e) | 106,029 |
| Wersja PAIA | GaBi version 1, 2024 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania. |
| Ostrzeżenia | Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia. |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 7,57 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].