HP-
MONITOR HP LED 23,8” V24v (65P62E9) (OUTLET)
303,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Pozostałe funkcje
| Certyfikaty | MEPS – Australia i Nowa Zelandia; BIS; BSMI; CB; CCC; Znak CE; CECP; CEL; CSA; EAC; ENERGY STAR®; FCC; ISO 9241-307; KC/KCC; Certyfikat Microsoft WHQL; NOM; PSB; RoHS; SEPA; Certyfikat TCO; Certyfikat TCO Edge; TUV Bauart; TUV LBL; VCCI; MEPS – Wietnam; WEEE; ISC; China Energy Label (CEL) klasy 2; California Energy Commission (CEC); Zastosowanie na całym świecie; ICE; UAE; Certyfikaty (Ukraina); NRCS (RPA); Certyfikat TÜV Flicker free |
| Gwarancja producenta | Dwuletnia ograniczona gwarancja |
| Zawartość opakowania | Monitor; Przewód HDMI; Karta gwarancyjna; Instrukcja dla użytkownika; Przewód zasilania sieciowego; Zestaw dokumentacji |
| Certyfikaty zgodności | BSMI |
| Typ dostarczonego zasilacza AC | 197029615145 |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Certyfikaty zgodności | CB |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | EAC |
| Certyfikaty zgodności | CCC |
| Certyfikaty zgodności | BIS |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | CECP |
| Waga produktu | 3,36 kg |
| Kod unspsc | 43211902 |
| Głębokość produktu | 51,4 mm |
| Szerokość produktu | 538,9 mm |
| Wysokość produktu | 323,6 mm |
Zawartość opakowania
| Dołączone oprogramowanie | HP Display Center |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Przewody | HDMI |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Wyświetlacz
| Standard gamy kolorów | NTSC |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 10000000:1 |
| Powierzchnia wyświetlacza | Matowy |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1024 x 768 (XGA) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1280 x 800 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1280 x 720 (HD 720) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1280 x 1024 (SXGA) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1600 x 900 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 800 x 600 (SVGA) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 720 x 400 |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1440 x 900 (WXGA+) |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 5 ms |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 640 x 480 (VGA) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1680 x 1050 (WSXGA+) |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Typ HD | Full HD |
| Format obrazu | 16:9 |
| Paleta barw | 72% |
| Technologia ramki ekranu wyświetlacza | Micro-Edge |
| Ekran matowy | Tak |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Pokrycie NTSC (typowe) | 72% |
| Jasność wyświetlacza (szczytowa) | 250 cd/m² |
| Twardość powierzchni | 3H |
| Gęstość pikseli | 93 ppi |
| Zasięg skanowania (długość) | 48 - 75 Hz |
| Typ podświetlacza | Edge LED |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 3000:1 |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 52,6 cm |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 60,5 cm |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 29,6 cm |
| Rozmiar plamki | 0,27 x 0,27 mm |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Zasięg skanowania w poziomie | 54 - 84,3 kHz |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Typ matrycy | VA |
Szczegóły techniczne
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR) | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
Wydajność
| Typ AMD FreeSync | FreeSync |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Segment HP | Dom |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| AMD FreeSync | Tak |
Moc
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | E |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 17,9 kWh |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór mocy (max) | 23 W |
| Pobór mocy | 15 W |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
Zrównoważony rozwój
| Zrównoważone technologie i materiały | Bezrtęciowe |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,1 kg |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Wysokość opakowania | 391 mm |
| Głębokość opakowania | 124 mm |
| Szerokość opakowania | 595 mm |
Waga i rozmiary
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 538,9 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 397,8 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 180,5 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 51,4 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 323,6 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 538,9 mm |
| Waga (z podstawą) | 3,36 kg |
Ergonomia
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 23° |
| Kensington Lock | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Standard VESA | Tak |
| OSD | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Odłączana podstawa | Tak |
| Pozycjonowanie na rynku | Dom |
Porty i interfejsy
| HDCP | Tak |
| HDMI | Tak |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 80% |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
Multimedia
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].