HP-
MONITOR HP LED IPS 27" 527sf (94F44E9) 100Hz
727,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Pozostałe funkcje
| Certyfikaty | Australian-New Zealand MEPS; BIS; BSMI; CB; CCC; CE; CECP; CEL; CEL Grade 1; cTUVus; EAC; ENERGY STAR®; ErP; FCC; ICES; ISO 9241-307; KC; KCC; NOM; TUV Bauart; VCCI; Vietnam MEPS; Ukraine Energy label; California Energy Commission (CEC); South Africa Energy; WW application; NRCS of South Africa; Eyesafe® Certified; TÜV Flicker free certified; UAE ECAS; UAE RoHS; Works with Chromebook certified; Microsoft WHQL Certification (Windows 11 and Windows 10); KMEPS; Ukraine CoC; Ukraine NSoC |
| Waga produktu | 3,2 kg |
| Szerokość produktu | 607,9 mm |
| Głębokość produktu | 34,2 mm |
| Wysokość produktu | 356 mm |
Wyświetlacz
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 5 ms |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 10000000:1 |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 113 kHz |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Rozmiar plamki | 0,31 x 0,31 mm |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 300 cd/m² |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Typ HD | Full HD |
| Standard gamy kolorów | sRGB |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ matrycy | IPS |
| Typ podświetlacza | Edge LED |
| Paleta barw | 99% |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 68,6 cm |
| Gęstość pikseli | 82 ppi |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1500:1 |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 30,9 cm |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 55,3 cm |
| Twardość powierzchni | 3H |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Ekran matowy | Tak |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 99% |
| Wskaźnik zamglenia | 25% |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 126 mm |
| Szerokość opakowania | 690 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,39 kg |
| Wysokość opakowania | 430 mm |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy | 19 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy (max) | 24 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1832031 |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | Niedostępny |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 17 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | D |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
Warunki pracy
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
Porty i interfejsy
| HDCP | Tak |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| HDMI | Tak |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor nóżek | Srebrny |
| Odłączana podstawa | Tak |
Ergonomia
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 25° |
Waga i rozmiary
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 437,3 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 607,9 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 188,2 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 607,9 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 356 mm |
| Waga (z podstawą) | 3,2 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 34,2 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania. |
| Ostrzeżenia | Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia. |
Cechy charakterystyczne marki
| HP GTIN (EAN/UPC) | 199251824302 |
Wydajność
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Segment HP | Dom |
Zrównoważony rozwój
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | EPEAT |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].