LG-
MONITOR LG LED UltraGear G4 27" 27G440A-B 240Hz
713,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Typ zasilacza | Zewnętrzny |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 21 kWh |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 32 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
Ergonomia
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Obrotowe | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Regulowana wysokość (max) | 13 cm |
Konstrukcja
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Kolor produktu | Czarny |
Wyświetlacz
| Rozmiar plamki | 0,3108 x 0,3108 mm |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 1 ms |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 400 cd/m² |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Typ HD | Full HD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 68,4 cm |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 700:1 |
| Typ matrycy | IPS |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | HDR Effect |
| Podświetlenie LED | Nie |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 99% |
| Standard gamy kolorów | sRGB |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
Porty i interfejsy
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| HDMI | Tak |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Ilość wyjść DisplayPort | 1 |
| Wersja wyjścia DisplayPort | 1.4 |
Waga i rozmiary
| Szerokość (bez podstawy) | 614,2 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 614,2 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 220 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 51,7 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 364,8 mm |
| Waga (z podstawą) | 6,5 kg |
| Waga (bez podstawy) | 4 kg |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 540,7 mm |
Multimedia
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
Wydajność
| AMD FreeSync | Tak |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Zgodność z G-SYNC® | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Monitor zawiera materiały, które mogą być szkodliwe dla środowiska, należy postępować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji urządzeń elektronicznych. |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj na działanie wody lub nadmiernej wilgoci. |
| Ostrzeżenia | Unikaj bezpośredniego kontaktu z płynami. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].