PHI
MONITOR PHILIPS LED 27" 27E1N1100A/00
457,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Pozostałe funkcje
| System operacyjny | Mac OS X Windows 11 / 10 |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Certyfikaty zgodności | ICES |
| Certyfikaty zgodności | VCCI |
| Certyfikaty zgodności | CB |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | cTUVus |
| Certyfikaty zgodności | EAC |
| Certyfikaty zgodności | BSMI |
| Tryb łatwego czytania | Tak |
| Packaging recyclability rate | 100% |
| Funkcje dotyczące obrazu | SmartImage game |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 50000 h |
| Tryb niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Wolne od Metali ciężkich | Hg (rtęć) |
Wyświetlacz
| Podświetlenie LED | Tak |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Standard gamy kolorów | sRGB |
| Zasięg skanowania (długość) | 48 - 60 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 115 kHz |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Zasięg skanowania w poziomie | 30 - 85 kHz |
| Rozmiar plamki | 0,3114 x 0,3114 mm |
| Typ HD | Full HD |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1300:1 |
| Ekran matowy | Tak |
| Wskaźnik zamglenia | 25% |
| Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego | Mega Infinity DCR |
| Czas odpowiedzi (szybkość) | 1 ms |
| Typ matrycy | IPS |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Twardość powierzchni | 3H |
| DDC/CI | Tak |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 100 Hz |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 59,8 cm |
| Ekran sRGB | Tak |
| Gęstość pikseli | 81,59 ppi |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 68,6 cm |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 33,6 cm |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ podświetlacza | W-LED |
Warunki pracy
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3658 m |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 3658 - 12192 m |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | Niedostępny |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | D |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Pobór mocy | 18,8 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
Ergonomia
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 20° |
| Diody LED | Stand-by |
| Diody LED | Operacje |
| Kensington Lock | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Języki menu ekranowego | Chińska uproszczona |
| Języki menu ekranowego | Włoski |
| Języki menu ekranowego | Turecka |
| Języki menu ekranowego | Fiński |
| Języki menu ekranowego | Francuska |
| Języki menu ekranowego | Polski |
| Języki menu ekranowego | Grecki |
| Języki menu ekranowego | Chińska tradycyjna |
| Języki menu ekranowego | Rosyjski |
| Języki menu ekranowego | Japońska |
| Języki menu ekranowego | koreańska |
| Języki menu ekranowego | Węgierski |
| Języki menu ekranowego | Angielski |
| Języki menu ekranowego | Portugalski |
| Języki menu ekranowego | Hiszpański |
| Języki menu ekranowego | Niemiecki |
| Języki menu ekranowego | Czeski |
| Języki menu ekranowego | Holenderski |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Języki menu ekranowego | Szwedzki |
| Języki menu ekranowego | Ukraińska |
| Liczba języków OSD | 21 |
| OSD | Tak |
| Standard VESA | Tak |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 690 mm |
| Wysokość opakowania | 455 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,62 kg |
| Głębokość opakowania | 141 mm |
Waga i rozmiary
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 457 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 617 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 211 mm |
| Waga (bez podstawy) | 3,58 kg |
| Waga (z podstawą) | 4 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 46 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 617 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 357 mm |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Dom |
Wydajność
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync |
| Synchronizacja komponentowego wideo | Oddzielna synchronizacja |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| AMD FreeSync | Tak |
Zawartość opakowania
| Przewody | HDMI |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Podstawa dołączona | Tak |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1868780 |
| Nie zawiera | Rtęci |
| Nie zawiera | PVC/BFR |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Porty i interfejsy
| HDCP | Tak |
| Wersja HDCP | 1.4 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| HDMI | Tak |
| Wejście audio | Tak |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Wyjście audio | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia. |
Multimedia
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].