PHI
MONITOR PHILIPS LED 27" 27E1N1800A/00
908,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1946916 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania. |
| Ostrzeżenia | Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia. |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
Wyświetlacz
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Rozmiar plamki | 0,1554 x 0,1554 mm |
| Zasięg skanowania w poziomie | 30 - 140 kHz |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Zasięg skanowania (długość) | 40 - 60 Hz |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 350 cd/m² |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Typ matrycy | IPS |
| Gęstość pikseli | 163,18 ppi |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 68,6 cm |
| Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego | Mega Infinity DCR |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 690 mm |
| Wysokość opakowania | 455 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,92 kg |
| Głębokość opakowania | 141 mm |
Ergonomia
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 20° |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Standard VESA | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 613 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 211 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 465 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 54 mm |
| Waga (z podstawą) | 4,35 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 613 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 365 mm |
| Waga (bez podstawy) | 3,92 kg |
Porty i interfejsy
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| HDMI | Tak |
Moc
| Pobór mocy | 27,24 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
Zawartość opakowania
| Przewody | HDMI |
| Przewody | Prąd przemienny |
Multimedia
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
Wydajność
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].