PHI
MONITOR PHILIPS LED 27" 27E1N1800AE/00
973,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Pozostałe funkcje
| Synchronizacja adaptacyjna | Tak |
| Certyfikaty zgodności | EAC |
| Certyfikaty zgodności | ICES |
| Certyfikaty zgodności | EMF |
| Certyfikaty zgodności | CB |
| Certyfikaty zgodności | UKCA |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | TÜV mark |
Ergonomia
| Regulowana wysokość (max) | 10 cm |
| Kensington Lock | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 20° |
| OSD | Tak |
| Języki menu ekranowego | Rosyjski |
| Języki menu ekranowego | Portugalski |
| Języki menu ekranowego | Szwedzki |
| Języki menu ekranowego | Turecka |
| Języki menu ekranowego | Fiński |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Języki menu ekranowego | Włoski |
| Języki menu ekranowego | Polski |
| Języki menu ekranowego | Grecki |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Języki menu ekranowego | Czeski |
| Języki menu ekranowego | Holenderski |
| Języki menu ekranowego | Ukraińska |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Języki menu ekranowego | Japońska |
| Języki menu ekranowego | koreańska |
| Języki menu ekranowego | Węgierski |
| Liczba języków OSD | 21 |
| Standard VESA | Tak |
| Języki menu ekranowego | Niemiecki |
| Języki menu ekranowego | Chińska uproszczona |
| Języki menu ekranowego | Angielski |
| Języki menu ekranowego | Hiszpański |
| Języki menu ekranowego | Chińska tradycyjna |
| Języki menu ekranowego | Francuska |
Moc
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 37 kWh |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 26 kWh |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Pobór mocy | 27,24 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Typ zasilacza | Internal |
Wyświetlacz
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 350 cd/m² |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Zasięg skanowania w poziomie | 30 - 140 kHz |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego | Mega Infinity DCR |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Rozmiar plamki | 0,1554 x 0,1554 mm |
| Zasięg skanowania (długość) | 40 - 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Gęstość pikseli | 163,18 ppi |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 33,6 cm |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 59,8 cm |
| DDC/CI | Tak |
| Typ matrycy | IPS |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
Zrównoważony rozwój
| Nie zawiera | PVC/BFR |
| Nie zawiera | Rtęci |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1946911 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania. |
| Ostrzeżenia | Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia. |
Porty i interfejsy
| HDCP | Tak |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| HDMI | Tak |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wersja HDCP | 1.4/2.2 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Wbudowany USB hub | Nie |
Waga i rozmiary
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 613 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 613 mm |
| Waga (z podstawą) | 5,69 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 365 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 492 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 220 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 54 mm |
| Waga (bez podstawy) | 3,92 kg |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 160 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,4 kg |
| Szerokość opakowania | 780 mm |
| Wysokość opakowania | 447 mm |
Zawartość opakowania
| Przewody | Prąd przemienny |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewody | HDMI |
| Podstawa dołączona | Tak |
Multimedia
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
Wydajność
| AMD FreeSync | Nie |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Obsługa VESA Adaptive Sync | Tak |
| Synchronizacja komponentowego wideo | Oddzielna synchronizacja |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].