PHI
MONITOR PHILIPS LED QHD 27" E-LINE 27E1N1600AE/00 100Hz
983,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wyświetlacz
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Ekran matowy | Tak |
| Wskaźnik zamglenia | 25% |
| Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego | Mega Infinity DCR |
| Czas odpowiedzi (szybkość) | 1 ms |
| Twardość powierzchni | 3H |
| Gęstość pikseli | 123,4 ppi |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Czas reakcji (MPRT) | 1 ms |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| DDC/CI | Tak |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Typ matrycy | IPS |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1500:1 |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 350 cd/m² |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Zasięg skanowania (długość) | 48 - 100 Hz |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Rozmiar plamki | 0,2331 x 0,2331 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 px |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Zasięg skanowania w poziomie | 30 - 115 kHz |
| Typ HD | Quad HD |
Porty i interfejsy
| HDMI | Tak |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Wersja HDCP | 1.4 |
| Ilość portów USB Typu A downstream | 2 |
| Maksymalne zasilanie USB | 65 W |
| Zasilanie USB | Tak |
| Wyjście na słuchawki | Nie |
| Wersja USB hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| HDCP | Tak |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Liczba portów USB Typu-C upstream (ilość) | 1 |
Multimedia
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga (z podstawą) | 5,75 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 46 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 617 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 483 mm |
| Waga (bez podstawy) | 3,97 kg |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 617 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 483 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 220 mm |
Moc
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy | 25,5 W |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 21 kWh |
Wydajność
| Obsługa VESA Adaptive Sync | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| AMD FreeSync | Nie |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1883287 |
| Nie zawiera | Rtęci |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia. |
| Ostrzeżenia | Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania. |
Ergonomia
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 20° |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Standard VESA | Tak |
| Regulowana wysokość (max) | 10 cm |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Dom |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 780 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,87 kg |
| Wysokość opakowania | 420 mm |
| Głębokość opakowania | 161 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].