SA1
MONITOR SAMSUNG 34” LS34C650TAUXEN
2 326,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wyświetlacz
| Kształt ekranu | Zakrzywiony |
| Przekątna ekranu | 34" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Typ HD | UltraWide Quad HD |
| Rozdzielczość | 3440 x 1440 px |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 350 cd/m² |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 3000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 5 ms |
| Natywna proporcja obrazu | 21:9 |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Klasyfikacja krzywizny ekranu | 1000R |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 115% |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Czas odpowiedzi (szybkość) | 5 ms |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 79,7 cm |
| Typ matrycy | VA |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego | Mega Infinity DCR |
| Jasność wyświetlacza (min) | 280 cd/m² |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 33,4 cm |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 86 cm |
Moc
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy | 200 W |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 32 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 52 kWh |
| Średnie zużycie mocy | 47 W |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 10,5 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 367 mm |
| Wysokość opakowania | 125 mm |
| Szerokość opakowania | 807 mm |
| Stojak typu | HAS stojak |
Porty i interfejsy
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| HDCP | Tak |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| HDMI | Tak |
| Zasilanie USB | Tak |
| Wersja HDCP | 2.2 |
| Liczba portów USB Typu-B (ilość) | 1 |
| Wbudowany pzełącznik KVM | Tak |
| Maksymalne zasilanie USB | 90 W |
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 2 |
| Ilość portów USB Typu A downstream | 3 |
| Wersja USB hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 561,5 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 241 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 806,6 mm |
| Waga (bez podstawy) | 5,3 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 125 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 369,4 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 806,6 mm |
| Waga (z podstawą) | 8,1 kg |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Biały |
| Pozycjonowanie na rynku | Dom |
| Kolor nóżek | Biały |
Ergonomia
| Zakres kąta nachylenia | -2 - 20° |
| Obrotowe | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Standard VESA | Tak |
| Funkcja Picture-in-Picture | Tak |
| Regulacja wysokości | 12 cm |
| Obracany | -30 - 30° |
Sieć
| Bluetooth | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 80% |
Zawartość opakowania
| Przewody | Thunderbolt |
| Przewody | USB typu A na USB typu B |
| Przewody | HDMI |
| Długość kabla zasilającego | 1,5 m |
| Podstawa dołączona | Tak |
Wydajność
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Tryby inteligentne | Grafika |
| Tryby inteligentne | zwyczaj |
| Tryby inteligentne | Eko |
| Tryby inteligentne | RPG |
| Tryby inteligentne | FPS |
| Tryby inteligentne | Gra |
| Tryby inteligentne | RTS |
| Tryby inteligentne | Sport |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync |
| Specyficzne technologie | Eye Saver |
| Adaptacyjny obraz | Tak |
| AMD FreeSync | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
Pozostałe funkcje
| Rozmiar obrazu | Tak |
| Wyłącznik czasowy Plus | Tak |
| Daisy chain | Tak |
| Tryb Samsung Eye Saver | Tak |
| Obraz po obrazie (PbP) | Tak |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1775293 |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | TCO |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | Post-Consumer Recycled Plastic |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia. |
| Ostrzeżenia | Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania. |
Multimedia
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 5 W |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].