SA1
MONITOR SAMSUNG LED 24" LS24C360EAUXEN (OUTLET)
479,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wyświetlacz
| Typ matrycy | VA |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 3000:1 |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Paleta barw | 72% |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 59 cm |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Kształt ekranu | Zakrzywiony |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Typ HD | Full HD |
| Przekątna ekranu | 24" |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Klasyfikacja krzywizny ekranu | 1800R |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Standard gamy kolorów | NTSC |
Moc
| Typ zasilacza | Zewnętrzny |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Pobór mocy | 17 W |
| Pobór mocy (max) | 25 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Roczne zużycie energii | 22 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | Niedostępny |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 17 kWh |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1421530 |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
Porty i interfejsy
| HDMI | Tak |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Wersja HDCP | 1.4 |
| HDCP | Tak |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
Konstrukcja
| Pozycjonowanie na rynku | Konsument |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Odłączana podstawa | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
Waga i rozmiary
| Głębokość (bez podstawy) | 108,2 mm |
| Waga (z podstawą) | 3,1 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 325,6 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 547,8 mm |
| Waga (bez podstawy) | 2,6 kg |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 416,3 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 547,8 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 214 mm |
Wydajność
| AMD FreeSync | Tak |
| Tryb gry | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
Multimedia
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
Zawartość opakowania
| Podstawa dołączona | Tak |
| Długość kabla zasilającego | 1,5 m |
| Przewody | HDMI |
Pozostałe funkcje
| Tryb Samsung Eye Saver | Tak |
| Rozmiar obrazu | Tak |
Ergonomia
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -2 - 22° |
| Interfejs do montażu panelu | 75 x 75 mm |
| Standard VESA | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 80% |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 612 mm |
| Wysokość opakowania | 162 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,8 kg |
| Głębokość opakowania | 390 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].