SA1
MONITOR SAMSUNG LED 27" LS27C364EAUXEN
639,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ergonomia
| Zakres kąta nachylenia | -2 - 22° |
| Interfejs do montażu panelu | 75 x 75 mm |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Standard VESA | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
Porty i interfejsy
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| HDCP | Tak |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Wersja HDCP | 1.4 |
| HDMI | Tak |
Wyświetlacz
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Kształt ekranu | Zakrzywiony |
| Typ HD | Full HD |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Klasyfikacja krzywizny ekranu | 1800R |
| Standard gamy kolorów | NTSC |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 68 cm |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 3000:1 |
| Typ matrycy | VA |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 33,6 cm |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 59,7 cm |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Paleta barw | 72% |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
Wydajność
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| AMD FreeSync | Tak |
| Tryb gry | Tak |
Zawartość opakowania
| Przewody | HDMI |
| Długość kabla zasilającego | 1,5 m |
| Podstawa dołączona | Tak |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 442 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,3 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 687 mm |
| Wysokość opakowania | 175 mm |
Moc
| Roczne zużycie energii | 25 kWh |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Pobór mocy | 20 W |
| Pobór mocy (max) | 25 W |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 20 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | Niedostępny |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Typ zasilacza | Zewnętrzny |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Odłączana podstawa | Tak |
| Pozycjonowanie na rynku | Konsument |
Waga i rozmiary
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 458,6 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 622,6 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 214 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 367,2 mm |
| Waga (z podstawą) | 4,2 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 114,3 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 622,6 mm |
| Waga (bez podstawy) | 3,7 kg |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 80% |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia. |
| Ostrzeżenia | Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1421538 |
Pozostałe funkcje
| Rozmiar obrazu | Tak |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Eco Saving Plus | Tak |
| Tryb Samsung Eye Saver | Tak |
Multimedia
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].