SA1
MONITOR SAMSUNG LED 27" LS27D300GAUXEN 100Hz
487,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wyświetlacz
| Podświetlenie LED | Nie |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 5 ms |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Typ HD | Full HD |
| Standard gamy kolorów | NTSC |
| Typ matrycy | IPS |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 68 cm |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 59,8 cm |
| Pokrycie NTSC (typowe) | 72% |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 33,6 cm |
Sieć
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 100 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,3 kg |
| Szerokość opakowania | 710 mm |
| Głębokość opakowania | 403 mm |
Wydajność
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| AMD FreeSync | Nie |
Zawartość opakowania
| Przewody | HDMI |
| Przewody | Zasilanie |
| Długość kabla zasilającego | 1,5 m |
Multimedia
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Pobór mocy (max) | 25 W |
| Pobór mocy | 16 W |
| Typ zasilacza | Zewnętrzny |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 16 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | Niedostępny |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | D |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 80% |
Ergonomia
| Standard VESA | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -2 - 21° |
| Regulacja wysokości | Nie |
| OSD | Nie |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
Porty i interfejsy
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| HDMI | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 612,7 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 470 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 200,4 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 360,9 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 612,7 mm |
| Waga (z podstawą) | 4,3 kg |
| Waga (bez podstawy) | 2,4 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 36,2 mm |
Pozostałe funkcje
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| System formatu sygnału cyfrowego | Nieobsługiwany |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2109450 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].