SA1
MONITOR SAMSUNG LED 34" LS34C652UAUXEN 100Hz
1 870,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Pozostałe funkcje
| Raport z kalibracji fabrycznej | Nie |
| Balans szarości | No |
| Knox Vault | Nie |
| Rozmiar obrazu | Tak |
| Eco Saving Plus | Nie |
| Wyświetlacz bezprzewodowy | Nie |
| Przestrzeń robocza | Nie |
| Korekta jednorodności | Nie |
| Zastrzeżenie | Nie |
| Odtwarzacz dyskow optycznych | N |
| Strojenie fabryczne | Nie |
| Wyłącznik czasowy Plus | Tak |
| Wirtualny punkt AIM | Nie |
| Automatyczny przełącznik źródła | Tak |
| Uniwersalna prowadnica | Nie |
| Interakcja głosowa w dalekim polu | Nie |
| Niski input lag | Nie |
| Widok przez stuknięcie | Nie |
| Adaptacyjny obraz | Tak |
| Anynet + (HDMI-CEC) | Nie |
| Obsługa bezprzewodowego systemu Dex | Nie |
| Pobór mocy (DPMS) | 0,5 W |
| Obraz po obrazie (PbP) | Tak |
| Współpracuje z Samsung Bixby | Nie |
| Multi View | Nie |
| Tryby kolorów wideo | Gra |
| Tryby kolorów wideo | zwyczaj |
| Tryby kolorów wideo | Sport |
| Tryby kolorów wideo | Eko |
| Tryby kolorów wideo | Graficzny |
| Tryby kolorów wideo | Standardowy |
| Tryby kolorów wideo | Oryginalny |
| Tryby kolorów wideo | Entertain |
| Inteligentna kalibracja | Nie |
| Daisy chain | Nie |
| Tryb Samsung Eye Saver | Tak |
| Miejscowe przyciemnianie | Nie |
| TV Plus | Nie |
Wyświetlacz
| Optymalizator częstotliwości odświeżania | Nie |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 33,4 cm |
| Jasność wyświetlacza (min) | 280 cd/m² |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 79,7 cm |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 115% |
| Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego | Mega DCR |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Technologia quantum dot color | Nie |
| Klasyfikacja krzywizny ekranu | 1000R |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 350 cd/m² |
| Natywna proporcja obrazu | 21:9 |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 86 cm |
| Typ HD | UltraWide Quad HD |
| Rozdzielczość | 3440 x 1440 px |
| Typ matrycy | VA |
| Przekątna ekranu | 34" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 3000:1 |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 5 ms |
| Kształt ekranu | Zakrzywiony |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania. |
Ergonomia
| Regulowana wysokość (max) | 12 cm |
| Obracany | -30 - 30° |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Funkcja korekcji silników czarnego koloru | Nie |
| Funkcja Picture-in-Picture | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Obrotowe | Tak |
| Oś obrotu | Nie |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Zakres kąta nachylenia | -2 - 20° |
Waga i rozmiary
| Waga (z podstawą) | 8 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 806,6 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 125 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 369,4 mm |
| Waga (bez podstawy) | 5,2 kg |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 241 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 806,6 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 561,5 mm |
Porty i interfejsy
| Wejście audio | Nie |
| Ilość portów USB Typu A downstream | 3 |
| Ilość portów upstream | 1 |
| Ilość portów USB typu C downstream | 1 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Rodzaj portuUSB upstream | USB Typu B |
| Wersja HDCP | 2.2 |
| Wersja USB hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Wbudowany pzełącznik KVM | Tak |
| Maksymalne zasilanie USB | 90 W |
| Zasilanie USB | Tak |
| HDMI | Tak |
| HDCP | Tak |
| Port DVI | Nie |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
Multimedia
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 5 W |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Adaptacyjne sterowanie dźwiękiem (ASC) | Nie |
Wydajność
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| AMD FreeSync | Tak |
| Obsługa VESA Adaptive Sync | Nie |
| Tryby inteligentne | RPG |
| Tryby inteligentne | FPS |
| Tryb gry | Nie |
| Tryby inteligentne | RTS |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
Konstrukcja
| Kolor nóżek | Czarny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Profesjonalny |
Dane opakowania
| Stojak typu | HAS stojak |
| Waga wraz z opakowaniem | 10,5 kg |
| Szerokość opakowania | 807 mm |
| Głębokość opakowania | 367 mm |
| Wysokość opakowania | 125 mm |
Dane recyklingowe
| Ogólny wskaźnik recyklingowalności | 10% |
Moc
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 32 kWh |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 52 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy (max) | 200 W |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Pobór mocy | 32 W |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
Zawartość opakowania
| Długość kabla zasilającego | 1,5 m |
| Przewody | USB Type-C |
| Przewody | HDMI |
| Przewody | DisplayPort |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Nie |
Zrównoważony rozwój
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | TCO |
Warunki pracy
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 40 °C |
Sieć
| Bluetooth | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].