LEH
Mop do podłóg LEIFHEIT Classic 56792
86,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Szerokość opakowania | 390 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,27 kg |
| Wysokość opakowania | 290 mm |
| Głębokość opakowania | 290 mm |
Cechy
| Kolor produktu | Turkusowy |
| Budowa | Pojedynczy zbiornik |
| Kolor produktu | Biały |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Materiały | Wiskoza |
| Materiały | Plastik |
| Materiały | Metal |
| Mop dołączony | Tak |
| Model | Zestaw mop i wiadro |
| Pojemność zbiornika (woda) | 12 l |
Zawartość opakowania
| Ilość | 1 |
| Ilość sztuk | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].