KAR
Mop elektryczny KARCHER EWM 2 - 1.056-310.0 (OUTLET)
503,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Rodzaj czyszczenia | Na mokro |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Filtracja próżniowa powietrza | Niedostępny |
| Powierzchnia możliwa do wyczyszczenia za jednorazowym naładowaniem baterii | 60 m² |
| Szerokość robocza (standard szczotki) | 30 cm |
| Czyszczenie powierzchni | Podłoga |
Moc
| Wskaźnik ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 2,5 Ah |
| Czas pracy | 20 min |
| Napięcie wejściowe AC | 120 - 240 V |
| Napięcie baterii | 7,4 V |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Czas ładowania | 4 godz |
| Źródło zasilania | Bateria |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Żółty |
| Typ produktu | Pionowy odkurzacz |
| Pojemność pojemnika na brudną wodę | 0,14 l |
| Pojemność zbiornika na czystą wodę | 0,36 l |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 305 mm |
| Waga produktu | 2,4 kg |
| Wysokość produktu | 1220 mm |
| Szerokość produktu | 226 mm |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 4,4 kg |
Zawartość opakowania
| Stacja parkingowa | Tak |
| Ładowarka akumulatorów | Tak |
| Szczotki próżniowe w zestawie | Szczotka obrotowa |
Ergonomia
| Pozycja spoczynku | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].