KAR
Mop elektryczny KARCHER FC 7 1.055-730.0
1 704,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Typ produktu | Elektryczna miotła |
| Liczba zbiorników na wodę | 2 |
| Pojemność zbiornika na czystą wodę | 0,4 l |
| Kolor produktu | Żółty |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Pojemność pojemnika na brudną wodę | 0,2 l |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
Zawartość opakowania
| Szczotki próżniowe w zestawie | Szczotka obrotowa |
| Ładowarka akumulatorów | Tak |
Moc
| Napięcie baterii | 25,55 V |
| Czas ładowania | 4 godz |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Wskaźnik niskiego poziomu naładowania akumulatora | Tak |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Czas pracy | 45 min |
| Źródło zasilania | Bateria |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 4,3 kg |
| Szerokość produktu | 230 mm |
| Głębokość produktu | 310 mm |
| Wysokość produktu | 1210 mm |
Ergonomia
| Automatyczny włącznik/wyłącznik | Tak |
| Pozycja spoczynku | Tak |
| Diody LED | Tak |
Wydajność
| Powierzchnia zbiornika | 135 m² |
| Szerokość robocza (standard szczotki) | 30 cm |
| Rodzaj czyszczenia | Suche i mokre |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 7,5 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].