VI1
Mop obrotowy Vileda H2prO
202,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Materiał mopa | Mikrofibra |
| Rodzaj czyszczenia | Suche i mokre |
| Czyszczenie powierzchni | Laminat, Płytki, Drewno |
| Obrotowa głowica mopa 360° | Tak |
| Maksymalna temperatura prania | 30 °C |
| Usuwalna końcówka mopa | Tak |
| Teleskopowa rączka | Tak |
| Możliwość prania w pralce | Tak |
Ergonomia
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Łatwy w użyciu | Tak |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość | 1 szt. |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Końcówka mopa x 1 |
| Zawartość opakowania | Drążek x 1 |
| Zawartość opakowania | Wiadro x 1 |
| Zawartość opakowania | Mop x 1 |
Waga i rozmiary
| Długość drążka | 55-123 cm |
| Wymiary mopa | 320 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Regularnie czyścić mopa zgodnie z zaleceniami producenta, aby zapobiec gromadzeniu się bakterii. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Przed pierwszym użyciem sprawdź stabilność i integralność produktu. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].