VI1
Mop obrotowy Vileda Ultramax TURBO
185,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Szmatka do czyszczenia | Tak |
| Teleskopowa rączka | Tak |
| Czyszczenie powierzchni | Laminat, Płytki, Drewno |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Włókno |
| Rodzaj czyszczenia | Na mokro |
| Kolor produktu | Czerwony |
Waga i rozmiary
| Długość produktu | 130 cm |
| Długość trzonka | 35 cm |
| Waga produktu | 3,16 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].