VI1
Mop Vileda 1-2 Spray MAX BOX (OUTLET)
103,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 145 mm |
| Szerokość opakowania | 595 mm |
| Wysokość opakowania | 165 mm |
Cechy
| Funkcja antybakteryjna | Tak |
| Model | Końcówka mopa |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Ilość sztuk | 1 |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,6 l |
| Materiały | Mikrofibra |
| Materiały | Plastik |
Waga i rozmiary
| Waga wraz z opakowaniem | 940 g |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Regularnie czyścić mopa zgodnie z zaleceniami producenta, aby zapobiec gromadzeniu się bakterii. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Przed pierwszym użyciem sprawdź stabilność i integralność produktu. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].