MOT
Motorola Edge 40 Neo 5G DS. 12/256GB Black Beauty
1 033,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Kamera
| Rozdzielczość tylnej kamery | 50 Mpix |
| Typ aparatu tylnego | Podwójny obiektyw |
| Stabilizator wideo | Tak |
| Tryb pracy portretowej | Tak |
| Kąt pola widzenia drugiego aparatu tylnego (FOV) | 120° |
| Rozmiar czujnika tylnego aparatu | 1/1.5" |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,8 |
| Tryb opóźnienia | Tak |
| Stabilizator obrazu | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 32 Mpix |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego | 2,2 |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2,4 |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Wykrywanie uśniechu | Tak |
| Typ stabilizatora obrazu | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Rozdzielczość drugiego aparatu – tył | 13 Mpix |
| Panorama | Tak |
| Makro-fotografia | Tak |
Nośnik danych
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR4X |
Czujniki
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Żyroskop | Tak |
Konstrukcja
| Nazwa koloru | Black Beauty |
| Kolor produktu | Czarny |
Wyświetlacz
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Stosunek ekranu do obudowy | 90,2% |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Typ matrycy | AMOLED |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Głębia kolorów | 10 bit |
| Szybkość reakcji na dotyk | 360 Hz |
| Gęstość pikseli | 402 ppi |
| Przekątna ekranu | 6,55" |
| Rozdzielczość | 2400 x 1080 px |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Natywna proporcja obrazu | 20:9 |
| Maksymalna jasność wyświetlacza (HDR) | 1300 cd/m² |
Moc
| Zasilanie USB | Tak |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Wymagana moc ładowania (maks) | 33 W |
| Wymagana moc ładowania (min) | 5 W |
Nawigacja
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| Elektryczny kompas | Tak |
| Bezpieczna lokalizacja płaszczyzny użytkownika (SUPL) | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Galileo | Tak |
| GPS | Tak |
Sieć
| Generacja sieci mobilnej | 5G |
| Standardy 3G | WCDMA |
| NFC | Tak |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Standardy 4G | LTE |
| Typ karty SIM | NanoSIM + eSIM |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Bluetooth | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standard 5G | Sub6 |
| Pasmo częstotliwości | Trójzakresowy |
Wydajność
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Rozpoznawanie twarzy | Tak |
| Technologia szybkiego ładowania | TurboPower |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
Oprogramowanie
| Wirtualny asystent | Google Assistant |
| Platforma | Android |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 13 |
Bateria
| Pojemność baterii | 5000 mAh |
Zawartość opakowania
| Futerał ochronny | Tak |
| Wyrzutnik karty SIM | Tak |
| Przewody | USB Type-C |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
Porty i interfejsy
| Wtyk słuchawek | USB Type-C |
| Wersja USB | 2.0 |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Port USB | Tak |
Multimedia
| Głośniki | Stereo |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| System dźwięku | Dolby Atmos |
Przesyłanie wiadomości
| SMS | Tak |
| Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 170 g |
| Głębokość produktu | 7,79 mm |
| Wysokość produktu | 159,6 mm |
| Szerokość produktu | 72 mm |
Procesor
| Model procesora | 7030 |
| Typ procesora | MediaTek |
Wytrzymałość
| Stopień ochrony IP | IP68 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].