MOT
Motorola Moto Edge 60 5G DS 8/256GB Pantone Gibraltar Sea
1 371,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wyświetlacz
| Specyficzne technologie | Water touch |
| Wersja Gorilla Glass | Gorilla Glass 7i |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza | Corning Glass |
| Zaokrąglone narożniki wyświetlacza | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Gama kolorów DCI-P3 | 100% |
| Natywna proporcja obrazu | 20:9 |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Typ matrycy | P-OLED |
| Rozdzielczość | 2712 x 1220 px |
| Przekątna ekranu | 6,67" |
| Redukcja rozmycia ruchu | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Stosunek ekranu do obudowy | 96,32% |
| Głębia kolorów | 10 bit |
| Szybkość reakcji na dotyk | 300 Hz |
| Gęstość pikseli | 446 ppi |
| Blue light reduction | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Maksymalna jasność wyświetlacza (Outdoor) | 4500 cd/m² |
Wydajność
| Bezprzewodowe ładowanie | Nie |
| Rozpoznawanie twarzy | Tak |
| Głośnik | Tak |
| Połączenie wideo | Tak |
| Standard wojskowy | MIL-STD-810H |
| Alarm wibracyjny | Tak |
| Polecenia głosowe | Tak |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Technologia szybkiego ładowania | TurboPower 68 |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Kontrola sztucznej inteligencji | Tak |
Nawigacja
| Galileo | Tak |
| Bezpieczna lokalizacja płaszczyzny użytkownika (SUPL) | Tak |
| Protokół pozycjonowania LTE (LPP) | Tak |
| GPS | Tak |
| Funkcja Assisted GPS (A-GPS) | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| Elektryczny kompas | Tak |
| GLONASS | Tak |
Kamera
| Rozdzielczość drugiego aparatu – tył | 50 Mpix |
| Stabilizator wideo | Tak |
| Lampa błyskowa z przodu aparatu | Nie |
| Tryb nocny | Tak |
| Rozdzielczość trzeciego aparatu – tył | 10 Mpix |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Tryb opóźnienia | Tak |
| Jasność obiektywu trzeciej tylnej kamery | 2 |
| Kąt pola widzenia drugiego aparatu tylnego (FOV) | 122° |
| Wykrywanie uśniechu | Tak |
| Typ aparatu tylnego | Potrójna kamera |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego | 2 |
| Rozdzielczość wideo | 3840 x 2160 px |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,8 |
| Tryb pracy portretowej | Tak |
| Typ stabilizatora obrazu | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2 |
| Panorama | Tak |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Tylna kamera głębi 3D | Nie |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 240 fps |
| Typ przetwornika obrazu | Sony LYTIA 700C |
| Cyfrowy zoom | 30x |
| Funkcja wykrywania twarzy | Tak |
| Zoom optyczny | 3x |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 1920x1080@120fps |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 1920x1080@240fps |
| Ogniskowa drugiej kamery tylnej | 1,2 cm |
| Makro-fotografia | Tak |
| Stabilizator obrazu | Tak |
| Edycja zdjęć | Retuszowanie |
| Przedni aparat z głębią 3D | Nie |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 3840x2160@30fps |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 1920x1080@30fps |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 1920x1080@60fps |
| Tryb zwolnionego tempa | Tak |
| Rozpoznawanie scen AI | Tak |
| Zoom dźwiękowy | Tak |
| Rozmiar piksela kamery przedniej (technologia Quad Pixel) | 1,28 µm |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 50 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 50 Mpix |
| Ogniskowa trzeciej kamery tylnej | 7,3 cm |
| Rodzaj flash | LED |
| Tryb kamery o wysokim zakresie dynamicznym (HDR) | Tak |
Wytrzymałość
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa wydajności energetycznej | A |
| Stopień ochrony IP | IP68 |
| Trwałość baterii (liczba cykli) | 1000 |
| Czas pracy baterii na cykl | 3534 min |
| Klasa łatwości naprawy | B |
| Klasa odporności na powtarzające się upadki | B |
Oprogramowanie
| Wirtualny asystent | Google Assistant |
| Platforma | Android |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 15 |
Zawartość opakowania
| Wyrzutnik karty SIM | Tak |
| Futerał ochronny | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-C |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Ochraniacz ekranu | Nie |
Sieć
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Generacja sieci mobilnej | 5G |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Bluetooth | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy 2G | Edge |
| Standardy 2G | GSM |
| Standardy 3G | UMTS |
| Standardy 4G | LTE |
| Standardy 3G | CDMA |
| Standardy 3G | HSPA+ |
| Typ karty SIM | NanoSIM + eSIM |
| Standardy 3G | EVDO |
| Pasmo częstotliwości | Penta-band |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Standardy 3G | WCDMA |
| NFC | Tak |
| Standard 5G | NR |
| Standard 5G | Sub6 |
Pozostałe funkcje
| Typ dzwonka | MP3 |
Multimedia
| Głośniki | Stereo |
| System dźwięku | Dolby Atmos |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Radio FM | Nie |
Nośnik danych
| Typ pamięci RAM | LPDDR4X |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 1 TB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 161 mm |
| Waga produktu | 179 g |
| Szerokość produktu | 73 mm |
| Głębokość produktu | 7,9 mm |
Porty i interfejsy
| Wersja USB | 2.0 |
| Port USB | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Wtyk słuchawek | USB Type-C |
Procesor
| Model procesora | 7300 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ procesora | MediaTek Dimensity |
Bateria
| Pojemność baterii | 5200 mAh |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Niebieski |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na upadek |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporna |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na temperaturę |
| Materiał obudowy | Plastik, Silikon |
| Nazwa koloru | Gibraltar Sea |
| Wodoodporny do | 1,5 m |
Moc
| Wymagana moc ładowania (maks) | 68 W |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Wymagana moc ładowania (min) | 5 W |
| Zasilanie USB | Tak |
Czujniki
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Czujnik gestów | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Żyroskop | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].