MOT
Motorola Moto G05 4/256GB Plum Red
577,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Wymagana moc ładowania (min) | 5 W |
| Wymagana moc ładowania (maks) | 18 W |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Zasilanie USB | Tak |
Kamera
| Rozmiar piksela kamery tylnej (technologia Quad Pixel) | 1,28 µm |
| Tryb zwolnionego tempa | Tak |
| Tryb pracy portretowej | Tak |
| Rodzaj flash | LED |
| Tryb nocny | Tak |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 50 Mpix |
| Samowyzwalacz | Tak |
| Przedni aparat z głębią 3D | Nie |
| Funkcja wykrywania twarzy | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 8 Mpix |
| Lampa błyskowa z przodu aparatu | Nie |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 120 fps |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 1920x1080@30fps |
| Tryb kamery o wysokim zakresie dynamicznym (HDR) | Tak |
| Rozdzielczość wideo | 1920 x 1080 px |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2,05 |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 1280x720@30fps |
| Tylna kamera głębi 3D | Nie |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,8 |
| Panorama | Tak |
| Tryb opóźnienia | Tak |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Tryby nagrywania wideo | 1080p |
| Tryby nagrywania wideo | 720p |
Wytrzymałość
| Czas pracy baterii na cykl | 3622 min |
| Trwałość baterii (liczba cykli) | 1000 |
| Klasa łatwości naprawy | B |
| Klasa odporności na powtarzające się upadki | B |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Stopień ochrony IP | IP54 |
| Klasa wydajności energetycznej | A |
Nawigacja
| Bezpieczna lokalizacja płaszczyzny użytkownika (SUPL) | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| Galileo | Tak |
| Funkcja Assisted GPS (A-GPS) | Tak |
| GPS | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Protokół pozycjonowania LTE (LPP) | Tak |
Sieć
| Standardy 3G | WCDMA |
| Standardy 4G | LTE |
| Standard 5G | Nieobsługiwany |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Typ karty SIM | NanoSIM |
| Standardy 2G | GSM |
| Pasmo częstotliwości | Penta-band |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Wi-Fi | Tak |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | Tak |
| NFC | Nie |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
Multimedia
| System dźwięku | Dolby Atmos |
| Głośniki | Stereo |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 1 |
Wyświetlacz
| Maksymalna jasność wyświetlacza (Outdoor) | 1000 cd/m² |
| Wersja Gorilla Glass | Gorilla Glass 3 |
| Typ matrycy | LCD |
| Gęstość pikseli | 263 ppi |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 90 Hz |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza | Corning Glass |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Przekątna ekranu | 6,67" |
| Natywna proporcja obrazu | 20:9 |
| Jasność | 800 cd/m² |
| Rozdzielczość | 1604 x 720 px |
| Stosunek ekranu do obudowy | 85,29% |
Wydajność
| Kontrola sztucznej inteligencji | Tak |
| Bezprzewodowe ładowanie | Nie |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Rozpoznawanie twarzy | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Karta graficzna | Mali-G52 MC2 |
| Głośnik | Tak |
| Połączenie wideo | Tak |
| Technologia szybkiego ładowania | TurboPower |
| Alarm wibracyjny | Tak |
| Polecenia głosowe | Tak |
Pozostałe funkcje
| Typ dzwonka | MP3 |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
Nośnik danych
| Typ pamięci RAM | LPDDR4X |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 1 TB |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
Waga i rozmiary
| Głębokość opakowania | 33,5 mm |
| Wysokość produktu | 165,7 mm |
| Wysokość opakowania | 177,8 mm |
| Szerokość opakowania | 94,8 mm |
| Szerokość produktu | 76 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 330 g |
| Głębokość produktu | 8,17 mm |
| Waga produktu | 188,8 g |
Czujniki
| Czujnik gestów | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
Procesor
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ procesora | MediaTek |
| Model procesora | Helio G81 Extreme |
| Taktowanie procesora | 2 GHz |
| Architektura procesora | ARM Cortex-A75+Cortex-A55 |
Zawartość opakowania
| Futerał ochronny | Tak |
| Przewody | USB Type-A na USB Type-C |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
Konstrukcja
| Materiał obudowy | Sztuczna skóra, Szkło, Plastik |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporne |
| Kolor produktu | Czerwony |
Bateria
| Czas rozmów (3G) | 39 h |
| Pojemność baterii | 5200 mAh |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 19 h |
| Czas czuwania (3G) | 600 h |
| Ciągła nawigacja | 20 h |
Porty i interfejsy
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Port USB | Tak |
| Wersja USB | 2.0 |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
Oprogramowanie
| Platforma | Android |
| Wirtualny asystent | Google Assistant |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 15 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].