MOT
Motorola Moto G15 8/128GB Blue
577,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Oprogramowanie
| Zainstalowany system operacyjny | Android 15 |
| Platforma | Android |
| Wirtualny asystent | Google Assistant |
Wyświetlacz
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Rozdzielczość | 2400 x 1080 px |
| Typ matrycy | LCD |
| Natywna proporcja obrazu | 20:9 |
| Przekątna ekranu | 17,1 cm (6.72") |
| Gęstość pikseli | 391 ppi |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Wersja Gorilla Glass | Gorilla Glass 3 |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza | Corning Glass |
| Stosunek ekranu do obudowy | 86,71% |
| Maksymalna jasność wyświetlacza (Outdoor) | 1000 cd/m² |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Niebieski |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporne |
| Materiał obudowy | Sztuczna skóra |
Sieć
| Bluetooth | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| NFC | Tak |
| Typ karty SIM | NanoSIM |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| Standardy 2G | GSM |
| Standardy 4G | LTE |
| Standardy 3G | WCDMA |
| Standard 5G | Nieobsługiwany |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
Zawartość opakowania
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Futerał ochronny | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 165,7 mm |
| Waga produktu | 190 g |
| Głębokość produktu | 8,17 mm |
| Szerokość produktu | 76 mm |
Procesor
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ procesora | MediaTek |
| Taktowanie procesora | 2 GHz |
| Model procesora | Helio G81 Extreme |
Nawigacja
| GPS | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| Funkcja Assisted GPS (A-GPS) | Tak |
| Elektryczny kompas | Tak |
| GLONASS | Tak |
| System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS) | Tak |
| Galileo | Tak |
Nośnik danych
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 1 TB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR4X |
| Wirtualna pamięć RAM (maks) | 24 GB |
Wytrzymałość
| Klasa wydajności energetycznej | A |
| Trwałość baterii (liczba cykli) | 1000 |
| Klasa odporności na powtarzające się upadki | B |
| Czas pracy baterii na cykl | 3433 min |
| Klasa łatwości naprawy | B |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
Multimedia
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 1 |
| Radio FM | Tak |
| System dźwięku | Dolby Atmos |
| Głośniki | Stereo |
Porty i interfejsy
| Port USB | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Wersja USB | 2.0 |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
Wydajność
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Karta graficzna | Mali-G52 MC2 |
| Technologia szybkiego ładowania | Turbo Charge |
| Rozpoznawanie twarzy | Tak |
| Szybkie ładowanie | Tak |
Bateria
| Pojemność baterii | 5200 mAh |
Kamera
| Funkcja wykrywania twarzy | Tak |
| Rozmiar piksela kamery tylnej (technologia Quad Pixel) | 1,28 µm |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 50 Mpix |
| Rozdzielczość drugiego aparatu – tył | 5 Mpix |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 1920x1080@30fps |
| Rozdzielczość wideo | 1920 x 1080 px |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 1280x720@30fps |
| Rodzaj flash | LED |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 8 Mpix |
| Samowyzwalacz | Tak |
| Tryb pracy portretowej | Tak |
| Panorama | Tak |
| Tryb opóźnienia | Tak |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Tryb nocny | Tak |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,8 |
| Typ aparatu tylnego | Podwójny obiektyw |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2 |
| Tryb kamery o wysokim zakresie dynamicznym (HDR) | Tak |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego | 2,4 |
| Tryb zwolnionego tempa | Tak |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
Moc
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Wymagana moc ładowania (maks) | 18 W |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj urządzenia na działanie wysokich temperatur lub bezpośredniego ognia. |
| Ostrzeżenia | Unikaj bezpośredniego kontaktu z cieczami lub substancjami w przypadku uszkodzenia urządzenia. |
| Ostrzeżenia | Nie wrzucaj urządzenia do zwykłego śmietnika, skontaktuj się z lokalnym punktem zbiórki odpadów elektronicznych. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS02: Substancje łatwopalne |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
Czujniki
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Czujnik gestów | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].