MOT
Motorola Moto G86 Power 5G 12/256GB Pantone Chrysanthemum
1 255,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Czujniki
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Czujnik gestów | Tak |
Wyświetlacz
| Głębia kolorów | 10 bit |
| Wersja Gorilla Glass | Gorilla Glass 7i |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza | Gorilla Glass |
| Gęstość pikseli | 446 ppi |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Przekątna ekranu | 6,67" |
| Stosunek ekranu do obudowy | 90% |
| Typ matrycy | AMOLED |
| Gama kolorów DCI-P3 | 100% |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Natywna proporcja obrazu | 20:9 |
| Rozdzielczość | 2712 x 1220 px |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
Kamera
| Tryb nocny | Tak |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Stabilizator wideo | Tak |
| Samowyzwalacz | Tak |
| Kąt pola widzenia drugiego aparatu tylnego (FOV) | 118° |
| Tryb pracy portretowej | Tak |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego | 2,2 |
| Rozdzielczość drugiego aparatu – tył | 8 Mpix |
| Wykrywanie uśniechu | Tak |
| Rodzaj flash | LED |
| Typ aparatu tylnego | Podwójny obiektyw |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 32 Mpix |
| Tryb opóźnienia | Tak |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 50 Mpix |
| Tryb zdjęć seryjnych | Tak |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,9 |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2,2 |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Panorama | Tak |
| Nagrywanie filmów w rozdzielczości 4K | Tak |
| Obsługa gestów | Tak |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 240 fps |
| Nagrywanie w zwolnionym tempie | Tak |
| Funkcje sztucznej inteligencji (AI) | Tak |
| Nagrywanie poklatkowe | Tak |
Sieć
| Typ karty SIM | NanoSIM + eSIM |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Standardy 4G | LTE |
| Standardy 3G | UMTS |
| Standardy 3G | WCDMA |
| Standardy 3G | HSDPA |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Generacja sieci mobilnej | 5G |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Standardy Wi- Fi | 802.11 ax |
| NFC | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Standardy Wi- Fi | 802.11n |
| Standardy Wi- Fi | 802.11ac |
| Wi-Fi | Tak |
| Standard 5G | Sub6 |
Nawigacja
| GLONASS | Tak |
| System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS) | Tak |
| Galileo | Tak |
| BeiDou | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| Elektryczny kompas | Tak |
| GPS | Tak |
Nośnik danych
| Typ pamięci RAM | LPDDR4X |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Możliwość rozszerzenia pamięci RAM | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | Nieobsługiwany |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
Wydajność
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Rozpoznawanie twarzy | Tak |
| Technologia szybkiego ładowania | TurboPower |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Kontrola sztucznej inteligencji | Tak |
Multimedia
| Głośniki | Stereo |
| System dźwięku | Dolby Atmos |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
Konstrukcja
| Nazwa koloru | Pantone Chrysanthemum |
| Kolor produktu | Różowy |
| Umiejscowienie czytnika linii papilarnych | W ekranie |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporna |
| Materiał ramki | Tworzywo sztuczne |
| Materiał obudowy | Skóry PU |
Oprogramowanie
| Wirtualny asystent | Google Assistant |
| Wsparcie aplikacji Google | Google Photos |
| Platforma | Android |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 15 |
Wytrzymałość
| Standard wojskowy | MIL-STD-810H |
| Stopień ochrony IP | IP68, IP69 |
Zawartość opakowania
| Wyrzutnik karty SIM | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | USB Type-C |
Moc
| Wymagana moc ładowania (maks) | 30 W |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 8,7 mm |
| Wysokość produktu | 161,2 mm |
| Waga produktu | 198 g |
| Szerokość produktu | 74,7 mm |
Porty i interfejsy
| Port USB | Tak |
| Wersja USB | 2.0 |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
Bateria
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pojemność baterii | 6720 mAh |
| Klasa wydajności energetycznej | A |
Procesor
| Maksymalne taktowanie procesora | 2,5 GHz |
| Model procesora | 7300 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ procesora | MediaTek Dimensity |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].