CRP
MultiCooker Crockpot Turbo Express CSC062X
831,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Funkcje i programy gotowania
| Risotto | Tak |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
| Deser | Tak |
| warzywa | Tak |
| Jogurt | Tak |
| Mięso | Tak |
| Gulasz | Tak |
| Gotowanie na parze | Tak |
| Funkcja czasu utrzymywania ciepła | 4 h |
| Owsianka | Tak |
| Zupa | Tak |
| Ryż | Tak |
| Funkcja ciśnienia pary | Tak |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 310 mm |
| Szerokość produktu | 342 mm |
| Waga produktu | 6,16 kg |
| Wysokość produktu | 344 mm |
Cechy
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Liczba osób | 7 os. |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Części wodoodporne | Tak |
| Ilość automatycznych programów | 14 |
| Pojemność | 5,6 l |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Moc | 1400 W |
| Bezpieczne mycie naczyń | Tak |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Przycisk Stop/Anuluj | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Minutnik | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Sposób zdejmowania pokrywy | Ręczny |
| Wbudowane zapięcie bezpieczeństwa | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Typ kontroli | Przyciski |
Zawartość opakowania
| Książka z przepisami | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].