HAV
Mysz gamingowa Havit MS1001S V2 (czarno-szara)
41,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Myszka
| Trwałość przycisków (milion kliknięć) | 3 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Rozdzielczość ruchu | 4800 DPI |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Liczba przycisków | 7 |
Konstrukcja
| Podświetlenie | Tak |
| Układ | Praworęczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Szary |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 68 mm |
| Wysokość produktu | 42,5 mm |
| Głębokość produktu | 132 mm |
Ergonomia
| Długość kabla | 1,8 m |
Moc
| Źródło zasilania | Kabel |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].